liečiteľ?

Príspevok v téme: liečiteľ?
žlnka

Je tu niekto, kto by vedel poradiť neakého dobrého liečiteľa? Môj problém je totiž taký, že už asi rok ma trápia neurčité bolesti brucha. Samozrejme som bola u gynekológa niekoľkokrát, u chirurga tiež niekoľkokrát, u urológa, u ortopéda a tiež u gastroenterológa. Nikto mi NIČ nenašiel. mohla by som sa tešiť, samozrejme, lenže nemôžem, lebo tie bolesti sa mi vracajú mesiac-čo mesiac aj ďalšími inými symptómami, ako tlak v močovom mechúri, hnačky a podobne. Už som z toho úplne zúfalá a moja rodina ešte viac... Keďže podľa lekárov mi nič nie je, preto by som sa rada obrátila na liečiteľa.

mariaj

Zlnka,ta pani liecitelka,co som pisala,z Pustych Ulan pri Sladkovicove je fakt dobra.Mne povedala,ze mam malo kyseliny a u doktorov sa to potvrdilo.Aj mi pomohla.

jefitto

Som ochotný uznať, že akupunktúra môže pomôcť pri nejakých psychických problémoch, alebo pri svaloviciach, bolestiach hlavy,... Ale určite ihla vpichnutá čojaviem do ruky, alebo do nohy nespôsoby ničenie baktérii v črevách a teda nevylieči salmonelozu, alebo dyzenteriu, alebo ja neviem čo. Alebo si myslíte, že nebodaj ihlami sa dá vyliečiť AIDS? hahaha- rozprávočky. Ešte k tomu cesnaku a liečivím rastlinám- cesnak môže jesť úplne každý a cesnak sa konzumuje NAJMä v prípade tráviacích problémov. Jeho účinok je vedecký dokázaný (ak neveríš, tak ti tu dám citát). Okrem toho- byliny NEMôŽU uškodiť, môžu len pomôcť, alebo nič nezrobiť, ale nie uškodiť. To nie sú lieky, ktoré obsahujú kopu chemických svinstiev pre dlhšiu výdrž. Lieky obsahujú tieto všetky svinstva, aby vydržali dlhšie. A preto ak vezmeš liek na srdce a nemáš s ním problémy, tak začnu. Ale rastliny môžu len pomôcť. Uvediem príklad: Máš hnačku, tak piješ čaj z listov čučoriedok. To hnačku zastaví. Ale ak nemáš hnačku a piješ čaj z čučoriedok, tak nedostaneš zápchu. Proste vtedy ten zadržiavací účinok nefunguje, lebo vtedy ho telo nepotrebuje. Ja sám som sa neraz presvedčil o sile rastlín a pretože rastliny nemajú nič spoločné s mágiou, čarovaním ani ezoterikou, tak ich užívam :D

Ďakujem za pozornosť a pochopenie

usmev

žlnka, ak máš ešte takéto problémy, napíš:duratnakatka@zoznam.sk,aj ja som za prírodné, prirodzené cesty.

frontman

je plno alternativnych metod, ktore zaberaju, napr. akupunktura, biorezonancna medicina, aj take ezotericke veci ako aura-soma ci regresna terapia mozu pomoct, ak to je skor psychosomaticke.
alebo "obycajne" prirodne latky su tiez necakane ucinne
ja som tiez po rokoch neuspesnej liecby klasickou medicinou skusal vselico ine
napr. mi znamy, co sa zaobera homeopatiou, dal jednu radu. ziadne lieky ani bylinky, bola to jedna jedina veta. ta ma samozrejme nevyliecila, ale spatne vidim, ze jej ucinok bol mimoriadny a az ma fascinuje, aku to malo silu. a pritom to bolo v podstate len tak, medzi recou.
niekedy clovek svoju chorobu "nechape", moze ist o signal tela, ktory si zle vysvetlujeme.

divak

ale ja by som vas fakt este raz chcela poprosit, ci nepoznate nejakeho dobreho cloveka, ktory lieci ludi a aj tomu rozumie.

dianka.1

no teda, ja zasnem! to si kde pocul alebo pocula, ze liecitelia pouzivaju zaklinadla?? ved to su normalni lekari, od vselijakych magov a carodejnikov maju daleko. a pokial ide o ten cesnak, napriklad clovek s nizkym tlakom alebo zaludocnymi problemami ho vobec nemoze konzumovat. to by uz malo byt dnes kazdemu jasne, ze kazdy liek alebo recept nie je pre kazdeho. co pomoze jednemu, inemu moze uskodit. preto si myslim, ze najhorsie je riadit sa radami amaterov, vzdy je lepsie ist za odbornikom.

jefitto

Dám ti dobrú radu. Vykašli na dajakých liečiteľov, ktorí ti aj tak vôbec nepomôžu, ale spoľahni sa na prírodnú liečbu. Liečitelia väčšinou používajú zaklínadla a podobné somariny, ktoré ti "pomôžu". Skús počas troch dní denne konzumovať cesnak. Len taký suchý bez ničoho. Každý deň tri strúčiky cesnaku vždy hodinu pred raňajkami/obedom/večerou. Toto ti zaručene pomôže (aspoň mne to zaručene pomohlo)