Opuchnute pysky, co to znamena?

Pamela1234

:) nerob paniku...ja si myslim ze to je alergia na latex...alebo len tvrdy sex :) he vsak keby ti to neprejde zbehni na gyndu zato nic nedas...neni to nic hrozne...aspon budes kludnejsia :)

femina

Babenky, ked dáte si citlivé miesta medzi nohami divoko dráždiť rukami, tak potom sa čo čudujete, že vám to opuchne. Za dalšie, ak máte dlho sex a potom to funguje kvázi "nasucho", tak tam hrozí až pretrhnutie. Ženské genitálie sú veľmi jemné, prekrvené. Treba zvlhčovať a nedovoliť robiť so sebou všetko možné len preto, že rozum je ta-het.

AdamKrt

pufy333:

mozes byt alergicka na partnerove semeno. Respektive na nejaku jeho zlozku. Ak ste to uz aj predtym robili na ostro a nemala si problem, tak asi jedol nieco na co si Ty alergicka. To co je a pije sa mu premietne i do semena ...

pufy333

mam taky problem mala som sex s priatelom bez kondomu vsetko bolo v poriadku dve hodiny nato mi opuchli pysky je to neprijemne.. celi vecer a este celi den to mam stale opuchnute prosim poradte mi co mam robyt ci sa mam bat alebo to samo odpuchne a po akom case..dakujem

Adula3586

Kocky,riesim neco podobne a urcite to nie je mykoza-ide len o to,ze sa pysky pocas divokejsieho sexu naplnia krvou,preto okolie tak napuchne..ziaden strach,mavam to cele roky..

kixinkaa

myslela som ze som jedina co sa jej to stalo mali sme dooost vasnivy az tvrdy sex robil ma dost silno rukou a po sexe som si vsimla ze mam pysky uplne opuchnute az take neprirodzene navrete bolo to nechutne trvalo to asi 2 hodiny kym to odpuchlo, nikdy sa mi to nestalo a bojim sa ze sa to stane znova vyzera to priserne a je to neprijemne

marisssa

no tak ja teraz prezivam toto iste..ale mam opuchnuty len jeden pyska,ale je aspon dvojnasobne vacsi,ako ten druhy,taky tvrdy a strasne to boli!neda sa mi ani chodit poriadne:-( natieram si to canestenom,tak dufam,ze mi to rychlo prejde..
vcera sme sa s priatelom milovali a pocas predohry, ako ma prstoval,tak som bola si sucha..