OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

vitana

:) dakujem za infosky :) mna tie hory budu tiez mrziet, kedze som vyrastala v nizkych tatrach :( no ale budem si musiet nejak zyvknut. uz sa tesim ako si urobime prehliadku mestom :) ja som bola trosku zhrozena zo zel. stanice v TT, ale na tom zasa svet nestoji :( Radanka o chvilku pojdem na obed, takze sa odpajam. Prajem vam baby pekny dnik, nech sa vam dari a este raz dakujem za mile privitanie :)
ahoooj ja sa este ozvem :)

radana

Jeeeej,svadbicku,tak potom mi dufam posles svadobne oznamko,budem sa tesit :D Od svokry budete daleko,takze malo by sa to zlepsit..To mas pravdu,ze na zaciatku ste v skusobnej dobe,ale vsak potom by to nemal byt problem..My sme uz aj uvazovali,ze by sme predali byt a aj pozemok a kupili by sme si nejaky mensi domcek.No manzel nechce o starsom dome ani pocut,on si chce postavit svoj dom..Tak budeme zbierat dalej korunky a ked boh da,tak aj motyka vystreli :D

dd

noo, to si viem predstavit, ze po psickaroch vyuzivat pieskovisko je hnus(ale tusim na to ihrisko je zakazane chodit so psom:) a je aj ohradene..sice nema vysoky plot, asi tak meter, ale aj to je cosi :))..svokrovci tu v byte, kde byvame mavali 2psov...ale chlpy tu nachadzam este stale, aj ked tu uz nie su skoro 5mes.fuj..mne osobne to pride dost nechutne, ked tu vsade, na vsetkych veciach mam nachadzat chlpy..ked som bola v anglicku, tak tam tiez mali psov, tiez boli chlpy vsade, niekedy doslova pomaly az na tanieroch, to sa mi chcelo zvracat..ja mam psov rada, ale vonku..nie v domacnosti..

radana

Vitanka TT je velmi pekne,historicke mesto,niekedy aj lutujem,ze sme si nekupili byt tam,aj kvoli malemu,je tam specialna skola pre autistov,ale co som sa rozpravala s jenou znamou z DICky,tak hovorila,ze to tam slo v skole dole vodou.A vozit ho do TT kazdy den,je nemyslitelne z financnych dovodov.Pytala si sa ake je to tu,no skor take rovinate a pravdu povediac,mojmu manzelovi trosku kopce chybaju,tak vzdy ked ideme na vychod prelezieme co sa da-Sugov,Zadielsku dolinu...

vitana

dd dakujem :) ste zlate baby :) dufam,ze sa tu nieco nove dozviem :)
no a Radanka s tou hypotekou musime pockat, vies teraz budeme tri mesiace v skusobke :( ale byt chceme urcite a mozno aj nejaku tu svadbicku mozno :)
ale najprv sa musime zbavit svokry HAHAHAHAHA :))))

radana

Dd,tak vies,musi vsetko vyskusat..Dojde rad aj na pieskovisko.U nas je tiez dost pieskovisk,ale zial bohu psickari ich pouzivaju skor pre svojich milacikov,takze maly ked sa chce hrabat,tak jedine na zahrade,tam je to bezpecnejsie..

vitana

prepac Radanka, ja som na tvoju svokru nejak zabudla. uz som si spomenula, ze sme vtedy pisali o tvojej mame :( Ale hlavne, ze to mas za sebou a mas klud.
A malemu teda nezavidim :( ja tiez nemam rada, ked mi beru krv, citim sa vtedy ako testovaci zajac :)
ozaj Radanka, podla TEba je TT pekne mesto? da sa tam nejak kulturne vyzit? a co sport? je tam nejake dobre fitko? a priroda? ci je to len rovina?

dd

inak vitaj vitanka :).
my sme tam uz boli, vcera..som myslela, ze pojde ako diva do pieskoviska a ona na preliezacky :D jak chlapcisko.. :D ale nevadi, aspon sa nebude bat :)

radana

Vitanka,ked si mate zobrat byt do podnajmu za taku vysoku cenu,to sa vam uz lepsie vyplati hypoteka a budete vo svojom a nie niekomu naplacat..