Čo si o tom myslíte? Som sprostá?

cibulka

Man...ty si riadny chlap..vsetkych vas postavit do radu a a vystrielat,,ako mozes hovorit ze to je kurevnictvo..ona ho nepodvadza..a navyse vy ste horsi ako zeny..stale len kamarati, pivno a okukavat rite inym..a ked vy sto krat za den rozmyslate nad tym ako by ste prefiklu vasu koleginu, alebo prisefiacu v autobuse to je okej..ale ked sa ona zamiluje to je zle ze vy svine nenavidim vas..a rataj stym ze som nou budu suhlasit ostatne zeny..

frontman

pockaj chvilu, skoro urcite ta to prejde
ale nerozvijaj to dalej

man, zeny sice nevedia, co chcu, ale rozumnemu muzovi to vobec nevadi.
dolezite je, ze to vie on :)

sedmikraska

nie si sprosta, len si mozno cakala, ze po svadbe to bude sete krajsie a ono nic :( podla mna je to len taky osial co ta casom prejde.

man

olala, urcite to nie je v poho ked sa zenaty chlap rok po svatbe zamiluje do vydanej zeny, podla teba to vyzera ze to je ok, neviem...
ale v tejto teme sa bavime o niecom inom a k tomu som aj pisal na rozdiel od teba, proste vidim, ze zenskym sa neda verit ani nahodou ani v manzelstve, povedz mi, naco sa taketo kurvy vydavaju???

656565

no to teda si, lebo nevieš čo od dobroty maš robiť, ked si naraziš hubu , potom neplač ,že sa muž na teba vybodol

olala

man=cize ked je chlap zenaty a nedajboze sa mu paci ina zena tak je to v pohode jo?velky borec...a okrem toho ona svojho muza nepodvadza.

man

anka, pekne pisu preto lebo su to same zeny, ja som chlap a myslim si ze to je typicke zenske kurevnictvo, proste zeny nevedia co chcu a preto musia stale vymyslat taketo podjeby na chlapov, som z toho znechuteny a aj vdaka tvojmu prispevku su mi jasnejsie vase myslienkove pochody