dobry gynekolog v PN al. v HC okrese

cicu.ska14521

a preto tam cme ist pretoze ma bolieva brcho pod pupkom kde je amternica a aj vajecniky obcas a mam taky cudny vytok takej bielej farby, trocha smrdi a ma taku kasovitu hmotu ta co mam ist ci ee??

43

a preco nejdes k tomu čo chodi mamina,ked je spokojna.aj ked z jednej starny ta chapem že ti je to asi neprijemne ako dcere ale pokial svojej matk edoverujes tak nemas dovod na to.on jej musi povedat postup tvojej liecby pokial neams 18 rokov ako zakonnemu zastupcovi či budes u neho alebo u ineho.

43

tak to budes musiet ist niekde do nemocnice,lebo taky mlady lekar vacsinou este nevukonava prax,ale pracuje v nemocnci.a ak mas 14 rokov a enmas ziadne problemy a ani nezijes pohlavnym životom,tak potom neviem na čo tam chces ist?

cicu.ska14521

a kolko maju asi tak rokov kolo kolko?? a tych oc tam je viac su stary? bo ja encem ist uplne mlademu nejakemu 25 rocnemu

cicu.ska14521

tak teraz co mam urbit mne sa podla slov pacia obidvaja hm a k tomu belanskemu chodi aj moja mama aj on ma tusimze priviedol na svet hm ta newem ais pojdem k nemu
a fakt mam ist v 14 rokoch ku gynekologovi?

43

no ja mam o 20 rokov viac a chodim k nemu vela rokov uz od zaciatku asi ako zacal ordinovat.ako hovorim vsetci lekari ktori su u neho su velmi prijemni a vzdy mi poradili.bola som uz dva krat operovana a vzdy ma operoval lekar ,ktoremu som chodila ,odporucili mi a vyabvili co bolo treba.neviem co este dodat.snad len to ze kazdy sme iny a kazdemu sadne nieco ine,takze kedykolvek si mozes lekara vybarat a kedykolvek odist k inemu.ja som nemusela odchadzat,ja som spokojna.

krisha

ja mam 22 a chodila som k nemu asi 5 rokov. Je pomerne mlady, mily, posranduje, spravi vsemozne vysetrenia...Teraz k nemu uz nechodim, lebo ma HC od ruky, ale ak by som si mala vybrat gynekologa v tomto okrese, tak je to urcite on. Chodia k nemu vsetky moje kamosky, svagrina..