Tampóny

Príspevok v téme: Tampóny
madman

používam iba tampóny a 99% len mini a dosť často mávam probém zaviesť ho - proste sa vzpiera, nechce ísť poriadne hlboko a niekedy chvíľu cítim bolesť v podbrušku. vlastne by ma len zaujímalo, či sa to stáva aj vám, je to jedna z vecí, ktoré mi nejdú do hlavy, keď sa ta vôjde drahého 22centimetrový penis, ako to, že 4 centimetrový tampón sa prieči? :)

pre madman

a si dost uvolnena ked si ho zavadzas ?? vyloz si jednu nohu hore a skus si ho zaviest tak...ale nedavaj si ho nasilu...a ak ta boli posva pri zavadzani, chod a radsej sa na to spytaj gynekologa..mozno mas nejaky zapal a preto ta to boli

madman

ja som ich prestala tento mesiac pouzivat, lebo maju pokaslany nebavlneny povrch, a to velmi neprospieva a predovsetkym mne, co mavam dost caste gynekologicke problemy ...a ci OB, alebo nie, tento bolestivy pocit mavam aj tak .. nie vzdy, ale aspon par krat za kramy sa to stane ...

kostlivec

myslim, ze OB comfort, maju taky povrch ze sa lepsie zavadzaju. inak aj ja som raz mala taky pocit aky si opisala.

marisssa

mne sa to stavalo zo zaciatku, ked som s tamponmi len zacinala a stane sa mi to sem-tam aj teraz, ked si ho zavediem nespravne..tazko ide preto, lebo si suchsia, ako byvas pri milovani;-) a tampon je iny material ako priatelov penis;-), je to zlozitejsie.pocula som,ze pomaha lubrikacny, ked to ide tazko . a ked citis, ze si si ho zaviedla zle, teda ak ta boli podbrusko,tak ho vytiahni, vezmi druhy a skus znovu, kym neprides na to, akym smerom a ako ti to "sadne" najlepsie... vela zdaru:-)