Tajomstvo - The Secret

Príspevok v téme: Tajomstvo - The Secret
aduliena

Možno si niektorí poviete, že sem táto téma nepatrí. Myslím si však, že súvisí s duševným zdravím. Veľmi by som Vám všetkým bola vďačná, keby ste sem prispeli svojimi skúsenosťami, názormi a postrehmi.
Ide o knihu, dvd alebo cd The Secret - Tajomstvo od Rhondy Byrne.
Čo na to hovoríte tí, ktorí ste to čítali alebo videli? Funguje to, pomôže, je na tom nejaká pravda?
Ďakujem za vaše príspevky.

shaolin

varecha

v com spociva ta teoria jednotneho pola alebo princip afinity? povodne som ti chcela napisat mail, ale dako mi to tu blbne :P

varecha

To je uplne v pohode :) netreba sa ospravedlnovat .., ja tomu neverim (viera=pokrytectvo), to vychadza z mojho poznania a informacii ktore som si overil na vlastnej kozi a to je rozdiel

Genesis

s tym mudrlantom som to prehnal a tymto sa ti varecha ospravedlnujem ... vzdy sa snazim byt fer a to nebolo odomna pekne .. viem ze to co pises nemyslis zle a s velkou pravdepodobnostou tomu aj veris ... mam sice iny nazor ako ty ale akceptujem aj ten tvoj

takze sory

varecha

dalej rakovina u zvierat moze byt sposobena Wifi sietami a inymi ziareniami . Ak som podlateba mudrlant a vyskakujem tak potom sa moja snaha podelit sa o skuesnoti minula ucinku. Mozno niekomu budu info napomocne a kto bude mat zaujem nech mi napise na mail.Ide o to ze aby veci mohli byt jednoznacne a prist "aha efekt" treba urazit dlhu cestu poznania

Geness

ale teraz vazne ... pokial niekomu secret funguje nech to praktizuje nic proti tomu nemam ... pozitivne myslenie nie je nikdy na skodu ... jedine nebezpecenstvo secretu ej to ze vela ludi veri az tolko ze prestavaju vnimat realitu a stanu sa tak naivni ze nakoniec im ten secret ublizi ...

eta vsjo odomna na tuto temu :)

genesis out :)

varecha

na to aby si ty mohol nieco aplykovat napr vzorce v metike ktore su na urovni strednej skoly potrebujes najprv sa naucit kolko 1+1=2 . A tato matika je poznanie zivota ako takeho a teba samotneho. Pokial ty nezistis co mas v srdci , a v podvedomi i vedomi nepohnes sa daleko ...

Genesis

varecha jasne :)

tak zoberme si mojho skrecka :) ... on toho moc nenamyslel a predsa dostal rakovinu a trapil sa

vies zastancovia secret to iste ako zastancovia viery maju vzdy pripravenych vyhovoriek ze preco to nefunguje :) keci keci keci :)

a ked uz chces byt taky presny pan mudrlant tak ako vies ze negativna myslienka ma slabsiu energiu ako ta pozitivna ? :) .. ty si to meral ? :) keci keci keci :)

a dalsia vec :) moc si nevyskakuj bo este nemas zivot u konca .) to ze v tomto case a priestore sa citis fajn neznamena ze ked sa zmeni cas a priestor ze sa nezmeni aj tvoj stav :)

mozno jedneho dna ti diagnostikuju napr sklerozu multiplex a to uz taka sranda neni

varecha

treba si uvedomit ze su tu urcite zakony ktore sa nedaju preskocit , narazam na tvoj problem s holcinou, a to je to ze predtym ako ty mozes nieco dostat (stretnut) mal by si byt na to pripraveny a dozrety , to znamena ak si ty nevyriesis preco nemozes tu dievcinu stretnut tak aj ked ju pritahnes nebudes v stave si to uvedomit alebo ju srdcom prijat (vlastna skusenost) , napriklad mozes mat prebrate rozne vzorce spravania po rodicoch alebo zablokovane podvedmie v detstve a to vyzaruje vedmie dietata co pritiahne len tak sliepocky :!))) . preto vravim ze secret je povrchne podanie info ktore vystihuje princip ale je mnozstvo veci co nespomenuli

lost

Genesis, no tak to je ... :/

tak neviem co na to povedat, to je jeden z mala momentov, ked je lepsie byt ticho... avsak, mozno aspon zafunguje teoria "vsetko ale je na nieco dobre"

varecha

ok napriklad ked sa nestiham naucit otazky na skusku tak si projektujem tie ktore chcem a mam 80 - 90 percentu uspesnost(tu by sa o moralnych zasadach dalo polemizovat :) ). btw ved ako hovoria murpiho zakony ked nieco nechces just to dostanes ( podobny princip)a dalo by sa pokracovat od pritahovanie odpovedy az po stretavanie ludi . ale je pravda neviem ti to dat statisticky velmi dobre lebo nerobil som to nikdy pre statistiku ale kvoli sebe ani som to nikomu nepotreboval dokazovat lebo ja tym zijem a mne to funguje je pravda nie vzdy ale castokrat ked vytrvam vysledky sa dostavia ako som popisal je v tom par hacikov