stratila som lasku:(

marie

ja by som chcela zabudnut co najskor, verte ale neda sa to, je to cerstve a neviem si priznat ze som ho stratila navzdy, ja stale dufam ze sa vrati:(

zuzka24

no,dievcata moje,je to smutne...vravi sa,ze ak bola ta laska ozajstna,ona sa vrati...lenze cakat na niekoho nie je dobre.lepsie je zmierit sa s tym.ako?no,ono to isty cas boli,ale cas naozaj vsetko vyriesi.priatelia,praca,alebo nejake konicky...treba vyplnit volny cas,myslienky na tu osobu redukovat..je to tazke,ale vsetko nieco stoji...a myslim,ze sa neoplati lubit niekoho,kto si nasu lasku nevazi aa nelubi nas...na svete existuje tolko ludi...niekedy ani nebudes vediet ako a stretnes svoju lasku..skutocne je najlepsi cas na vsetky rany..verim,ze to zvladnete a vsetko bude casom opat v poriadku!drzim palce!

l****

Ako sa hovori vsetko vylieci cas.Mna tiez nehala priatelka po 3 rokoch a nevdel som co robit,plakal som aj som pochudol...ale uvedomil som si ze niekto tam hore ma so mnou ine plany a ze sa to muselo stat aj ekd to bolelo.Vsetko raz preboli a bud dobre.Urcite este stretnete lasky svojich zivotov.Nic sa nedeje len tak....

marie

janka. ty mas to stastie, ze mozes este co to zachranit, o lasku treba bojovat, ale ja uz nemam pravo ani bojovat:( ocividne si uz hlada za mna nahradu..niekedy bol bezhlavo zalubeny ale po vyse roku ho to zacalo pomaly opustat, ako sa da prestat lubit?:(

janka.

aj ja mám ten problém. cítim, že sa môj vzťah s priateľom chýli ku koncu.
zvláštne, na začiatku mi každý deň volal, písal sms, raz týždenne sme sa stretávali / nie sme z jedného mesta/,
potom mi volal raz za 2 dni a teraz po roku, mi zavolá raz za 3 dni a stretávame sa raz za dva týždne. ja ho milujem a veľmi ale on mňa už asi nie.
každý večer plačem, že tá láska nebola silnejšia, lebo je to ten najúžasnejší muž na svete. každý večer po ňom túžim, čakám na telefonát, chýba mi.
takže viem ako sa cítiš a poradiť ti neviem, lebo poradiť neviem ani sama sebe.