Nechránený pohlavný styk....

Príspevok v téme: Nechránený pohlavný styk....
janka

S priatelom som sa po prvykrat milovala bez ochrany, pouzila som tabletku, o par dni zase...ale uz som nemohla tabletku, nevystriekal sa do mna,ale co ak nieco ubziklo...hm..mozem byt tehotna?este ku tomu ak aj krvacam, a uz dost dlho..ale aj pochybujem, ak som uz viackrat mala viac vypite.ale stale krvacam..poradte

Summer_

Aj ked si nezrozumitelne napisala svoj problem. Tabletkou myslis tabletku po? A to ze kravacas? Sak napis, mas kramy? Alebo ako to myslis?
A ak si myslela tabletku po, tak potom si fakt nezodpovedna. Raz ju vezmes hned po prvom sexe a potom zase sexujes bez ochrany?? Sak treba na to mysliet skor ako budes kocikovat!

Summer_

Janka lenze ked si pozres prispevky v kategorii sexuologia tak zistis, ze takych otazok ako mas ty je tu plno. Ale dobre, ak chces radu tak nie nie si tehotna...

janka

Tak ak ti to tu uz leezie na nervy, tak tu uz nelez..hladam normalny nejaky prispevok, nejake zazite skusenosti...A ne len odpichovacky...ale tu asi nikto taky neni..ked tu su iba taky co sa nudia a nic neporadia

Summer_

Janka na to si mala mysliet skor a nie mat teraz blbe otazky. Prepac, ze som taka hnusna, ale uz mi vsetky lezete na nervy s takto pripecenymi otazkami, ked neviete ako sa chranit tak nesexujte!!!