Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorý samoopaľovací krém je naj...

mariannavolste

ahojte babenky mam velmi dobre skusenosti so samoopaovacim kremom brilliant bronz je pravda ze je trochu drahsi ale je to prirodne a nemam po nom pokozku flakatu, su zvlast aj na plet aj na telo no ja pouzivam to na telo aj na tvar a ziadny problem no ak by ste kremik kupili urcite po natreti neoporucam si davat biele alebo blede oblecenie ja pouzivam ked som doma a mam na sebe nieco co mi moze kludne aj zaspinit a predt pouzitim kremu si vzdy urobim piling celeho tela

Silta

Je to starší dotaz, ale za mňa aktuálne určite top DermaSpa Summer Revived od Dove. Príjemná vôňa, krásne sa nanáša a vždy rovnomerne tónuje pokožku. Je skvelý aj ako hydratačné mlieko samo o sebe. Hnednutie je bonus navyše.

christine474

Vichy Idéal Soleil Capital jednoznačne. Je to perfektné hydratačné samoopaľovacie mlieko na tvár a telo - notino.sk ;)

Monča63

Ahojte. Ja som nedávno vyskúšala prírodný samo opaľovací krém Brilliant Bronz. Predávajú verziu na telo aj tvár. Na druhý deň som bola milo prekvapená farbou mojej pokožky. Mala som krásnu farbu asi 5 dní. Predajca mi odporučil použiť aj telový píling Metamorfoza pred použitím samo opaľovacieho krému. Neviem, že ako by to dopadlo bez pílingu ale takto bol výsledok super. Takže baby odporúčam... :))

Neviem či ho majú v obchodoch v DM som nenašla, ale ja som si ho kúpila na tejto stránke -odkaz odstránený-

moni25

erikam6 Original je mlieko a Flawles je taka vodicka. Vysledok je rovnaky ;) Kukni samoopalovacisvet majú tam už aj videa na každý produkt...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.