hrozny sen

Príspevok v téme: hrozny sen
ninka

Neviem, ze ci mi niekto moze vobec odpovedat, ale mala som tak katastrofalny sen, nemozem nan prestat mysliet. Co to moze znamenat? Ako sa toho zbavit?
Bola som muz v tom sne, i ked som to nevedela. Strasne ziarliva na moju priatelku. Flirtovala rovno predomnou vo fitnesku. Tak som si ju zavolala na bok a zacala ju spovedat a vadit sa s nou, ale dost agresivne. Az to prislo do toho, ze som citila, ze sa ma boji a tym som ziskala "uzasnu" silu nad nou a zacala som ju bit. A posledna rana bola, ked som ju schytila a hodila do stola. Ona vletela hlavou rovno do hrany/ kraju a rozrazila sa jej hlava a vtedy som ju vyslovene odlepila z toho stola a videla krv a uvedomila som si, ze som to prehnala, ale uz bolo neskoro. To dievca umieralo a na to som sa zobudila. Nechapem, ze preco som bola muz. A preco som bola nasilna, ked v normalnom zivote nepocitujem potrebu sa bit, alebo vobec, nepocitujem agresivitu voci nikomu. Cvicim yogu a som dost spiritualne zalozena, ale tento sen ma polozil.
Ak niekto ma nejaky vyklad sna, please napiste.
ninka

habibi

ja ti len k tomu viem povedat par slov,napriklad velakrat stretavame v meste ludi,ktorych ani nepozname,ani si ich nevsimneme ale sniva sa nam o nich a potom v tom sne nevieme ze o koho ide...a mozno v tvojom pripade,si ani nepostrehla,ze niekde si videla nejaku scenku 2 ludi,ktory sa apriklad hadali,a tvoja mysel si to uz sama dotvori...alebo skus snar