.......BUBLENIE PO JEDLE.....

Príspevok v téme: .......BUBLENIE PO JEDLE.....
to co??

AHOJTE...TAKZE MAM PROBLEM ZE PO JEDLE,HLAVNE PO OBEDE PO KTOROM SI DAM NEJAKU VODU MI ZACNE AKOBY BUBLAT ZO ZALUDKA...CITIM TO V KRKU PRETO ZE MI IDE KU ODGRGNUTIU...CO TO JE??? NIE JE TO NEJAKA PORUCHA TRAVENIA??? STVE MA TO PRETOZE NEMOZEM S NIEKYM KLUDNE ROZPRAVAT Z OBAVY ZE MI UJDE...:( TAK DAKUJEM ZA RADY...MAJTE SA

RNG

Betain HCl je kysly vytazok z repy. Dostat ho aj samotny(400 mg pilulky, beries 1 az 3 s jedlom) alebo ako sucast enzymatickych zmesi(MultiEnzyme a Super Multienzyme)
Mozes zavolat moje obchody, ci to maju aj za co to predavaju.
Inac iste to ma aj niekto iny,,to by bolo smutne, keby nikto nemal zakladny doplnok na zlepsenie zaludocneho travenia.

to co???

RNG dakujem za pomoc...a prosim ta kde zozeniem ten Betain HCL??? v akej je forme?? a mozem ho brat bez predpisu a bez potvrdenia lekara?? je to dostupne a kolko to stoji??? prosim daj mi nejake informacie kde a ako to zohnat:..a nemoze mi to ublizit???

RNG

to je nedostatok kyselin.
Ked je v zaludku nedostatok kyselin, jedla kvasia a hniju, netravia sa spravne.Bakterie nie su zabite kyselinami, kvasinky nie su potlacene kyselinami.
Nasledok je podvyziva, pala a problemy sa prenesu aj do criev.
Naprava je branie Betainu HCl s jedlom.