Mrtva studentka... kde to zijeme?

Príspevok v téme: Mrtva studentka... kde to zijeme?
rodrigez

Zdravim... neviem ci ste zachytili ze v BA zmyzla studentka v nedelu rano, ked isla z diskoteky. Dnes rano ju nasli nahu, zbitu, mrtvu kusok za madarskymi hranicami. Co to zije dnes za uchylnych magorov. Cely den mi tato sprava pokazila. Len som chcel vyjadrit zhnusenie nad tym co sa deje. Apropo neviete kde sa da kupit paralyzer? Akonahle som sa toto dozvedel, tak jeden urcite kupim priatelke.

ja333ja

čo si myslite,ako je to v inych štátoch?
kde je podla vas vyšia bezpečnot než tu SR ???
Madarsko
Česko
Polsko
Rusko
. . .
. hmmm ???

poliewoocka

Ja som jedneho casu mala kupeny korenisty sprej, myslim, ze aj to je dobra ochrana. Nastastie som ho nemusela pouzit...je to strasne, sama radsej nikam nechodim, teda cez den ani v zasitych ulickach, toboz nie v noci..hoci aj na hlavnej v meste. Nestoji mi to za to riskovat..Mali by umucit k smrti tie zvery, co sa tohto dopustaju!!!

[zruseny12]

rodrigez...kde zijes?ved toto je na dennom poriadku,stale nachadzaju mrtvoly,je to nieco nenormalne...vela ludi chcelo demokraciu,ale tento stat ma daleko do demokracie...je to este horsie ako za kom...niekedy bolo 100xbezpecnejsie ako teraz...teraz sa niekomu nezapacis a mas noz v chrbte...zabijaju sa uz aj v rodinach...kym bol este aj trest smrti tak sa ludia ovladali,teraz ta zabiju pre par korun...a este sa ohradzaju demokraciou...a ide to cim dalej tym viac k horsiemu a horsiemu...teraz nemozes verit nikomu...ani najblizsim,nieze to cudzim...

jancecka

ja som taký paralyzér videla u nás v obchode, predávajú tam veci pre polovníkov a psíčkarov,neviem čo tam robí

jajka

v prvom rade nesmie žena chodiť sama, či už večer v noci alebo nadranom, keď už musí tak si musí dávať veľký pozor. určite je dobre mať so sebou niečo, čim by sa mohla braniť. ja nikdy sama nechodím, raz ma prepadli ked som mala 17 a ubránila som sa sama, prepadli ma v našej bráne. každá žena by mala vedieť sebeobranu, mali by to učit aj na základných školách.

rodrigez

Tomu ver, ja ked som to dnes rano videl v spravach a nasledne cital, nebolo mi do smiechu. Hlavne mi prisiel aj spam od jej spoluziakov, ktori ju hladali. Neviem si ani predstavit ze by sa nieco podobne stalo mojej priatelke... Asi by som sa znlaznil. Preto jej chcem kupit aj paralyzer, aby mala aku taku moznost sa v najhorsom branit. Len netusim kde by som ho zohnal.

silvikl

AHOJ,PARALYZER,TO BY SOM CHCELA AJ JA.DNESNY SVET JE NAOZAJ HROZNY.JA NECHAPEM TYCH PSYCHOPATOV CHLAPOV(TI,CO TAKE VECI ROBIA) CI IM TO ROBI DOBRE,ALEBO..PRECO VLASTNE?PRECO BIJU NEVINNE ZENY?A ZABIJAJU??JA FAKT NECHAPEM!