Zasnubny prsten

Príspevok v téme: Zasnubny prsten
eva28

Viem,ze to sem nepatri, ale predsa..
Som s priatelom skoro tri roky. A lubim ho velmi. Doteraz som stale nejako dufala,ze ma poziada o ruku,ale stale to neurobil, pritom sme sa o tom bavili,ze by sme sa uz tento rok vzali,ale stale nic,A mna to medzicasom preslo,to neustale cakanie ma omrzelo,a rozhodla som sa uplne inak,zit vo volnom zvazku.Len sa bojim toho,keby to nahodou urobil,a odmietnem prsten, co potom :((

eva28

Proste ma to cele preslo, to cakanie na nic. Svadbu sme chceli urobit mimo SR,spojit s dovolenku,co je kopa vybavovaciek a priatel sa k tomu nejako nema.Rozpravali sme sa o tom x krat.Neviem,taka som z toho otravena proste,

cibulka

Neviem kam sa ponahlas po troch rokoch...a preco si sa zrazu tak rozhodla ze sa toho vzdas??? ked si chcela aby si ta zobral tak to chces aj teraz a nevymyslaj..my sme s frajerom 5 rokov a povedali sme si ze az o tri roky chceme svadbu a tak tovyhovuje kazdemu..mozno a zblazni a poziadama skorej ale mozno nie...viem ze niekto sa berie aj po roku..ale ty uvaz ci to chces naozaj..

silvikl

tento rok?vsak koniec roka este nieje! kedy budes mat narodky,alebo daky sviatok??a mozno na vianoce to urobi...hmm?

moniqa87

a preco by si to odmietala? len preto, ze to nestihol dovtedy, dokedy si v to dufala? celkom nechapem tvoje rozhodnutie ho v tom pripade odmietnut