prosím rýchlo pomôžte..kondom ostal vo mne

Hapacabanna

Co sa moze stat?No,je to sama o sebe dost nechutna predstava ze nieco,vyrobene z latexu v tebe ostane.Samozrejme,nie je to prirodzena latka pre telo a tvoje telo sa zacne proti tomu branit.Moze to dojst az do takeho stadia,ze dostanes zapal a to uz nie je sranda.Treba co najskor navstivit svojho gynekologa,kt.ti urcite pomoze.stat sa moze kazdemu ;)

lolitina

ahoj.......milovali sme sa..a kondom sa pretrhol..a časť ostala vo mne.....čo mám robiť?? neviem....či mi tam neostane nejaký kúsok

svetlana6

ako sa to vezme. nie som si ista, ci su tie najdrahsie vzdy aj najlepsie. nezabudajte, ze vzdy ide veeela penazi do reklamy, co sa odrazi najma na cene vyrobku. za tych 8 rokov co s priatelom sexujeme, sa nam napr. Durex pretrhol 3krat :/ (mala by som asi dodat, ze z 9tich rokov som 5 rokov brala HAK)

qqq

tehotná nebudem....mala som po menzese...takže tabletku po""" som nebrala..inak baby dávajte pozor....dnes už ani kondomy niesu spoľahlivé..

fraisee

tak asi treba kupovat kvalitnejsie, myslim ze tu sa invsesticia vyplaca. co ste to mali za znacku ked sa vam to stalo?

PharmRamon

fraisee To akože vôbec nie je vtipné, ak mám byť úprimny presne to isté sa stalo aj nám. Boli to nekvalitné kondómy japonskej značky, ktoré už určite nikdy viac nekúpim. V posteli to bol dosť hardcore a keď sme počuli prasknutie vedel som že sa pretrhol kondóm. Verte neverte vrchná časť sa odtrhla a ostala vnútri. Našťastie na druhý deň hneď ráno tú odrthnutú časť spontáne 'vyplavilo' von.
Nebol to príjemný zážitok.

qqq

pre fraisse: si vtipná fakt...ja myslím, že sa to môže stáť každému, že sa pretrhne kondom..a ostane v tebe časť