baby ideme na to??

sonicka1111

no ved ja viem:) co narobim..zajtra dam vediet ako som prezila dnesny den:)no ja ho mam hlbsi lebo mam slaninu:)hej urcite..najskor som si myslela ze to je hnis..lebo asi pol roka mi to hnisalo kym sa to zahojilo..ale ten zapach zostal:)

giovana888

moja ty sa tym dos zaoberas :) si meras aj stehna :)no ja si to tak nebrem asz podla mna mas dobru vahu skus obmedzit o sladke aby sí schudla tych par kil a prosim ta mna teraz zaujima ten pupok :D est emozem jednu otazku ?mas ho hlbsi ci plytsi ?a urcite ti trosku smrdka ?lebo sa biojim ci tam nieco nemam sice nic ma neboli ale cahpes dakujem este raz za odpoved ..

sonicka1111

ne ja cvicim doma..tyzden som cvicila kalanetiku a potom som si zohnala pilatesa a to cvicim skoro tyzden..a este sem tam na bicykli..takze az tak dlho necvicim..ale jak som zacala cvicit tak som aj viac zacala jest a som zistila vcera ze som kilo pribrala a 1cm na stehnach a zadku..skoro ma je.lo

sonicka1111

hej zvyknem..a dost casto..a ked vydim ze mam o pol kila viac tak nejem..a takto je to stale dookola..a este mam taky problem ..vazim sa aj 4-5krat za den..no v poslednom case nie az tolko..zacala som cvicit pred 2tyzdnami tak som to trosku obmedzila..

sonicka1111

domčuška to je dobre ked vidis ze vaha ide dole..aj ja som tak chudla ze som sa kazdy den vazila a tesila som sa ako rychlo to ide dole..lenze to som zjedla za den jeden rozok alebo aj polku..a stacilo mi to lebo som uz mala taky stiahnuty zaludok..ale som zacala trosku viac jest a pribrala som 5kil..a teraz chcem jest nejako rozumnejsie 5krat za den male porcice ale neviem ci to vydrzim ked nebudem vidiet vysledok po kratkom case..baby aj cvicite?

giovana888

jaj ze sa zvyknes aj prejedat?vies lebo to si organizmus sam pyta ked n´mu nedas :)no treba si to neako rozlozit tu stravu aby ani nehladoval ani nepriberal lebo ked hladujes potom sa zas prejedas...