takto smútok PREKONÁM

Príspevok v téme: takto smútok PREKONÁM
fialocka

Ahojte, každý z nás býva smutný, niekedy len občas, inokedy častejšie. A každý z nás má niečo, čo pomôže takéto pocity zvládnuť. Čo pomáha prekonať ťažké situácie vám? Hudba, 2 hodiny v posilňovni, spomaliť a uvedomiť... môže to byť hocičo. Napíšte svoj osobný *liek*, možno inšpiruje aj ostatných...

lost

jo květák :)

aj by som si dal teraz, ale mam ceresne, musim zjest :D asi odstavim :D lebo sa pokazia.

toto je... toto je ako ite komare , ci kto to je .. (nie je to iny hmyz, nad vodou) v kukle 3 roky a potom 1 den ziju aby sa rozmnozili...

no ja 1 rok cakam (tento je ale druhy, minuly rok som nemal ani atom z ceresne) aby som 1-2 tyzdne mohol jest ceresne

aj keby mi niekto dnes dal dovolenku na bahamy, nesiel by som :D lebo by som prisiel o ceresne :D

lost

Inkognito

no neviem, ale niekedy, ked pridu zle casy, relativne zle tak je to tazke :P

no snazim sa v provom rade nespadnut, tj. ked ide clovek padnut, musi zrychlit, aby sa vybalancoval..

neviem no, mam zaujmy ktore mi znacne zdeformovali moj prah bolesti, cize mozno aj to pomohlo :)

snazim sa nepreukazovat smutok okoliu, nikdy :) je to tazke, ale da sa to :D

nejak bolo, nejak bude..

[zruseny1]

aky zlaty :)
hmm, hudba je nedotknutelna- tu menit nebudem :)
ale spomedzi tvojich rad, vyberam si moznost cislo 6:)

lost

Zalezi kedy to pride, ak napr teraz, tak:

1. dobre jedlo, napr karfiol, pizza, ak sa mi nechce tak
1.b) dobra sladkost, napr cokolada (i ked mam alergie, cize len tie hnuesne :D)
2. hudba, idealne na sluchadlach podla vlastneho vyberu a nalady
3. dlha sprcha
4. obcas aj prechadzka so psom
5. nejaky film, idealne taky co zamestna a nenudi
6. nicnerobit, cakat..

avask, 7. niekedy si precitam aky ubohy zivot maju isty ludia a to ma utesi, ze nie som na tom tak zle.

Obcas aj sport, napr bicykel, alebo tennis - pointa je, unavit sa.. a najhlavnejsie - posunut sa v case dopredu..

horsie je, ked to prekukne do stadia, kde ani kombinacia horeuvedeneho nepomaha :D

Inkognito- a co tak zmenit styl hudby? :) nejaku akcnejsiu na smutok?

Inac, mozno ROZBIT nieco pomoze..