Caute je HAK pre babu zdrava??????

Príspevok v téme: Caute je HAK pre babu zdrava??????
tomas1986

Ako to vlastne s nou je.....Pouzivame s priatelkou kondom...a sex ame priemerne len 1x tyzdenne....Niekedy ani to nie...........Ona ma aj napriek kondomu strach z otehotnenia...........No ja si myslim,ze je zbytocne...aby sme platili vela penazi za antiku,ked toho sexu je menej...a naviac antika nieje moc zdrava si myslim

bobrik22

Ahoj, my s priatelom pouzivame tiez radsej kondomy, este som sa neodhodlala brat antiku a neviem ci sa niekedy odhodlam. Tiez si myslim,ze to moze viac uskodit ako pomoct, taky zasah do organizmu...S kondomom som si ista, pokial sa neroztrhne,co sa stalo iba raz...

niekto

www.pharmatex.sk
je to lokalnaa antika v podstate si to zavedies pred stykom
su 2 formi
cipky a krem
krem posoby 8 hodin netreba cakat zavadzasa pomocou takeho plastoveho nastroja
cipky posobia 4 hodiny caka sa 5 minut
stoji to tusim okolo 3 kil moze to pouzivat kazda zena nema to vedlajsie ucinky ciastocne chrani pred niektorymi ochoreniami (ak by si nieco mohla chytit pouzi kondom )mydlo v stopovom mnozstve neutralizuje ucinok
inak je to v letaku a na stranke :o)

ja333ja

niekto - čo je to ten ´´pharmatex ´´´
aky to je druh antikoncepcie? ako sa použiva? kolko stoji???????????????????
???????????????????????????????????????

niekto

lilina to je pekna blbost ze to nebolo dokazane jedna lekarka o tomto pisala a spominala ze hak moze sposobit mrtvicu infarkt a dalsie veci
konkretne spominala pripad divecata co hak brala iba mesiac a dostala mrtvicu iny dovod nemala link je niekde na tomto fore

kondomi su bezbecne ak sa dobre poouzivaju (to sa netyka iba spavneho nasadenia ale aj dalsich veci ) ucinost je zhruba 95% vacsina otehotneni bola sposobena nespravnim pouzitim
my pouzivame aj pharmatex a je to v pohode

haky

no ja som HAK vysadila po pol roku, nerobila mi dobre, mala som z nej depky a bola som naladova a nervozna...a uplna strata libida. proste viem ze nikdy viac.. a aj my s priatelom mame sex tak cca raz tyzdenne, niekedy ani to :-) takze podla mna je to zbytocne..ale ako vy myslite, len kedzacne to brat a strati libido tak aby sa jej chcelo zas aj ten jedenkrat v tyzdni..musite sa vy rozhodnut, tu ludia pisu svoje nazory ale rozhodnutie je na vas..ja si myslim ze to viac skodi ako prospieva..

lilina

Vsetko ma svoje pre a proti. Je pravda ze HAK predstavuje obrovsky hormonalny zasah do zenskeho organizmu a v kazdom jej pribalovom letaku sa docitas o rizikach ako vacsia pravdepodobnost trombozy, rakoviny prsnika... Nikdy vsak nebolo vyslovene dokazane, ze ma na tom plny podiel len HAK. Samozrejme ak to zena raz berie, urcite by nemala fajcit, pit vela alkoholu, pretoze to moze tieto mozne neziaduce ucinky este zhorsit. Hore som spomenula to najhorsie, k comu moze uzivanie HAK viest, ostatne veci ako bolenie hlavy, napatie v prsiach, naladovost, zmeny libida, vahy...to vsetko moze byt, ale je to velmi individualne a po par mesiacoch ked si telo zvykne, to prestane. Pozitivom HAK je, ze je to v sucasnosti najspolahlivejsia ochrana proti otehotneniu, samozrejme, ak sa berie dosledne. Dalej znizuje riziko vzniku rakoviny vajecnikov, kedze nedochadza k ovulacii a tym sa tieto organy setria. Plusom je absolutne pravidelny cyklus a moznost jeho "planovania". U mnohych bab dochadza aj ku viditelnemu zvatseniu prsnikov. Treba si naozaj dokladne zvazit, ci je dievcina na HAK pripravena a vie o vsetkych jej moznych rizikach. Ja sama HAK beriem, som spokojna, ale som si vedoma, ze vela rokov to brat nie je zdrave a je dobre robit aj prestavky v dlhodobom uzivani.