antikoncepciaaaaaa

limetka335

diky baby:) ja beriem nalačno každé ráno už pol roka a tiež som nemala problémy len som o tom počula tak ma to zaujalo:)

moniqa87

limetka, podla mna je to hlupost, ak by sa nemala brat nalacno, bolo by to v pribalovom letaku a inak, ja som ju mnohokrat brala nalacno a nemala som nikdy problem, ziadny

veverqua

Zacne to vysetrenim u gynekologa, kedy najdete tu najvhodnejsiu HAK pre teba, potom ti spravia odber krvi na pecenove testy. Niektori gynekologovia cakaju na ich vysledky, az potom dostanes do ruky recept, niektori ti daju rovno recept s tym, ze sa mas potom o tych testoch informovat. Pri brani HAK potom musis chodit na pravidelne prehliadky, na ktore vsak treba chodit aj keby si ju nebrala. Tie pecenove testy sa robia raz do roka. Ako uz petra spominala, potom to zacnes brat prvy den menstruacneho krvacania, chranena si tym padom od prvej tabletky. tak isto si chranena aj pocas sedemdnovej pauzy, kedy ich neberies. Tabletky sa uzivaju kazdy den v tu istu hodinu.

petra-machulka006

ahoj...
v prvom rade treba ísť na gynekologické vyšetrenie...
tabletky začneš brať v prvý deň menštruácie, fungujú hneď...
menzes ti príde počas sedem dňovej pauzy, zhruba na druhý až štvrtý deň pauzy....dalšiu tabletku si dáš v podstate na ôsmy deň...čiže sedem dní bez tabletky