wobenzym

RNG

irita na tomto fore je reklama platena len po strane. Ak chces vediet konkretne ceny a ci ten tovar maju, musis zavolat do obchodov .
Ked to chces mat odomna, musis si uviest svoju e-mail adresu.
Ja ale aj tak neviem, co maju v obchodoch alebo co uz vypredali, mne to zialbohu neoznamuju.Ja som len majitel, cudzinec,na Slovensku platia zakony, ze len konatel moze konat v Slovenskych spolocnostiach a ja ako cudzinec nemozem byt konatel....

RNG

irita,,pytaj si v mojich obchodoch od predavaciek Pancreatine, Multi enzyme, Super Multienzyme, Bromelaine, Lactase, Betain HCl, papajove enzymy. To vsetko by tam malo byt, aj ked to nie je na zozname.
Najsilnejsi je Super multienzyme, ktory obsahuje podobne ako Wobenzyme aj zivocisnu zlozku(pancreatine) aj rastlinne(bromelain, papain, fungalne vytazky) a tiez ja Betain HCl na zaludocnu cast travenia.
Velmi koncentrovany je aj Pancreatine, ekvivalent 1400 mg pankreatinu na tabletku.

RNG

wobenzyme je stary a slaby. Dnes su na trhu ovela silnejsie a ovela lacvnejsie prostriedky. Zialbohu to lekari povacsine malo sleduju a po 30 rokoch az teraz objavuju Wobenzyme a bude trvat plno rokov, kym si uvedomia, ze su aj silnejsie a ucinnejsie a zaroven lacnejsie na trhu.