Flaky na tele !!!!!!

Príspevok v téme: Flaky na tele !!!!!!
lenuska20

dory den vsetkym ..Minuleho roka som zacala pouzivat samoopalovaci krem jasne ze som ho rozotrela nerovnomerne a tak mi ostali flaky po tele jak som bledla mala som niekde tmavsiu a niekde svetlejsiu pokozku asi mi ten krem nerovnomerne vytahal pigment no zlakla som sa a sla ku kozmeticke povedala ze to nieje vitiligo ani nic take asi to sposobil krem albo slnko v kombinacii s kremom ..nemali ste nahodou taky problem?teraz v lete som sa pekne rovnomerne opalila ale teraz ked blednem zase sa ukazuju flaky ale su uz omnoho mensie myslite ze na rok ich uz vobec nebudem mat ? dakujem vsetkym za odpovede

tronka

hej mala som ich flakate vzdy ked som chodila do solarka na stojate ako som zacala chodit na lehatko uz flaky nemam ,,a aj mne brucho najviac opali mam ho cierne nie hnede a zas tvar mam problem opalit

tronka

lenuska ako som zacala chodit do solarka na lehatko mi to preslo ma opalilo a flaky uz nemam a nebola som jedina aj kamoska mala flakate nohy a to sme nechodily do toho isteho solarka a tiez chodila na stojaka ,,,najskor som nevedela ze z coho to mam vyzeralo to ako velke pigmentove skvrny nebolo to az tak vidno ale ako sa pozeram na nohy teraz a predtym tak rozdiel je riadny ,,,,a co to mozes mat ty to naozaj netusim ..a mam 27 rokov ,,,

lenuska20

ja viem ze je to rozdiel treba si na to davat pozor no tak ja mam flak n abrusku taky neviem lebo mne vzdy brucho silno chyti..a tie nohy ti ostali flakate az kym si nesla zase do solarka?

tronka

lenuska ja som si raz spalila plece,,ja som to mala vlastne vyslovene ako zhorene sparvily sa mi chrasty a hnisalo mi to :( a odvtedy mam cele plece flakate vyzera to ako keby som mala vela znamienok ,ale to je jeden z tych horsich pripadov ,,,treba si davat pozor ,,,,spalenie a opalenie je rozdiel

lenuska20

tronka mne povedali ze mi zmiznu 2koziarky ale ako nechapem ze z coho ich mam lebo ani kozne nevedeli presne ze z coho ale asi to vitiligo nebude ked to vylucili ze ?a mozem sa ta oytat kolko mas rokov a tie flaky od solarka si ako dlho mala kym si sa neopalila znova?

tronka

mne je cudne ze preco si sa slnila na samoopalovaci krem ?? hej mas pravdu ked sa niekto silno spali mozu zostat flaky tak isto mozu aj zmiznut ako napr pehy ked sa niekto co ma pehy silno opali mozu zmiznut ,,,ja som mavala flakate nohy ale zo solarka ked som chodila na stojaka ako chodim na lehatko tak som rovnomerne opalena ,,,,jedno je iste samoopalovacie kremy vyhod a ani neskusaj ich kupovat ,,,,,
ale ked ti ich uz tak nevidno tak si myslim ze ti zmiznu ,,je to mozne no neviem ja niesom doktor ;)

lenuska20

ahoj tronka som rada ze si napisala no mne to nezmizlo a hej opalovala som sa este na ten krem a ostala som flakata este aj v novembri isla som ku koznej dokonca k dvom a povedali ze to je asi reakcia toho kremu a slnka a vylucili vitiligo ... no teraz v lete som bola krasne opalena ziaden flak ale teraz ked blednem tak este trosku ich vidno myslis ze postupom casu mi to zmizne uplne ?vies lebo minule davali aj v reflexe ze aj ked sa clovek silno spali poto muzu ostat flaky ...

tronka

a ty si sa opalovala na samoopalovaci krem ?? ci ako ?? ja som raz vyskusala nieco take ako su tieto kremy a dopadla som ako ty zle som ho rozotrela a bola som flakata ale mne to zmizlo postupom casu