priatelka

dancul1

no brate tu daj pozor!
v pozadi vidim, ze tvoja znama ma vacsi zaujem v polnohospodarstve. laka ju viac pestovanie cudzokrajnych rastlim ako obhryskavanie tvojej mrkvicky. neviem ci by si ju nemal nasmerovat na zivocisny smer a ukazat jej caro mladuckeho zajacika.
urcite sexualna neaktivita tvojej holky prameni v utlom detstve, ked ako mala tlacievala kocik. tu vidim najvacsi problem. urcite mali pred domom velky kopec a ona musela kocik aj s tymi babikami tlacit den co den. potom je samozrejme, ze radsej si bude pestovat kukuricu a ine plodiny na rovinatom terene, ako sa drbat s kocikom do kopca.
negativne spomienky z detsva ju poznacili na cely zivot. je uz len na tebe, ci hladas polnohospodarsku devu alebo jeb..ku.

galilea

jeeee ved to je jasne ze ti povie ze ju to nelaka kazda tak vravi vies ako mne dlho trvalo kym som mlademu povedala ze aj ja si to robim ??? po dvoch rokoch a to som mala 22 teraz mam uz ovela viac ale ako 16 rocna ani za nic by som nepovedala ze si to robim !!!!!

DESmodka

7?? to ze sa z niekym vediem za ruku nic neznamena... tak ja som ich potom mala asi 20 :)... este je moc mlada... ked pride na sex, tak bude rada ze mas sikovne prsteky... snaz sa ich mat... ale este mate na sex cas :)

veverqua

Iskot, myslim si ze 16 rocna baba ti po pardnovej znamosti urcite nebude vesat na nos, ci si to robi sama, alebo nie. v tomto veku by to mozno brala ako svoju potupu niecim takym sa chvalit, navyse ak spolu nie ste dlho, takze prilis uprimne odpovede necakaj. A to ze ich mala 7 moze byt tiez trosku brane s rezervou. Mozno sa len vodili za rucicky a tvarili sa, ze spolu akoze chodia. V tak mladom veku sa to tak predsa ani nazvat neda. A mozno pred tebou chcela len zafrajerit a ten realny pocet ak vobec nejaky bol, je ooovela nizsi. Uvedom si, je to len 16!!!!!

iskot

mne sa to len zda cudne.. mala vraj 7 a s ani jednym z nich nic nebolo.. to sa tak casto nevidi.. ale zato vravi ze chce sex ze sa nato tesi .. ale ze prsty ju nelakaju .. lenze bez toho to nepojde ale ona stale len sex sex .. tak ja neviem :P

DESmodka

samozrejme ze je normalna... zato ze nepretiahla polku mesta je chora!! aj to ze sa neprstuje... este nezistila ze to je prijmne tak ju to nelaka... pockaj pride na to a potom sa budes stazovat ze to chce stale!!