ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

moj_nazor

ved ju nechajte..je to jej rozhodnutie a ona si sama zariadi zivot ako uzna za vhodne..chapem co pisala,ze je to neprijemne byt zavisla na rodicoch,a podla mna nejde ani tak o peniaze ako o ten pocit..

lenuliatko

som od teba sice len o tri roky starsia ale tak toto by ma nikdy nenapadlo.neverim ze tvoji rodicia by ta tam pustili boli by tiez hlupi.este nevies asi co to obnasa mat babatko.skus si to rychlo uvedomit kym sa nic zle nestane.

lenuliatko

dominika a kolko tam zarobis za tych 7 hodin?si myslis ze par tisi na mesiac ti pomoze dajme tomu ked zarobis 5 tisic nie si plnoleta nedaju ti vela penazi.a naco ti to bude mi vysvetli?par tisi je nic a okrem toho take malicke babo potrebuje naozaj mamu.ved sa narodila predcasne take babo si vyzaduje zvysenu opatrnost.podla man je hlupe ist na nejaku sprostu brigadu.normalne ma hnevas lebo mas male dietatko ktore skoro umrelo ako si opisovala tak si sa onu bala a teraz sa trepes niekde na brigadu.akoze fakt.nikdy som ti nenadavala ako poniektori tu ale toto tu je podla mna tvoj najhorsi napad.

Mimi323

Dominika, my sme ťa nechceli osočovať, len ti pomôcť. 6-8 hodín práce denne je dosť ak máš malé dieťa a k tomu ešte školu. A neobviňuj sa, že si sklamala rodičov, veď si nikoho nezabila. Ja ti držim palce a rozumne si rozdelte ulohy. Nie je nič na tom zle, keď si na niekom závislá, veď rodičia ťa v pohode môžu podporovať, aj keď viem, že to nie je dvakrát príjemné. Veď večšina matiek je na niekom závislá, či už na manželovi alebo na rodičoch, lebo z materskej sa vyžiť nedá a preto ešte nechodia na brigády.

lenuliatko

ahoj dominika.ja som ta teda neosovala.len sa mi nezda prilis rozumne ked pojdes do roboty a mala nebude stebou.prve mesiace su tie najdolezitejsie.babo potrebuje citi hlavne teba ak moze.a tvoja mala bude vlaste ako papat?budes ju kojit alebo ako to vlastne bude?
ak by si ju kojila tak nebudes moct byt v praci asi tak dlho.

dominiikaa_

akosi viaceri ljudia nepochopili moj posledny prispevok-bolo napisane ze malinka ma mesiac-a ked uz bude doma tak sa setko tak bude riesit, psiala som ze !BRiGADU! chcem mat vybavenu-to jest 5-6maximalne 8pracovnyxch hodin denne- a ked sate sa tak poviaceri pustili do osocovania- neviem ci vam by sa pacil pocit ze ste sklamali rodicov a teraz na nich musite byteste aj totalne zavisli!!!..