kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit

Príspevok v téme: kto je otcom? poradte prosim, neviem co robit
laskonka

mam takyto problem. Pred necelymi 2 rokmi som sa rozisla po 6 rokoch s frajerom, teraz mam rok druheho, vsetko je super, v posteli si rozumieme, spime spolu takmer kazdy den. Pred necelym mesiacom som zacala brat antiku, 2 tyzdne po jej uzivani som sa vyspala s tym byvalym, bola to moja prva nevera, dufam ze aj posledna, nejako sa to zvrtlo a on sa do mna spravil. So sucasnym priatelom sme vtedy este davali pozor, ak by tabl. este nefungovali, ale tiez to bolo sem-tam len tak tak. Teraz som na 99% tehotna a neviem s kym. Nemozem si to nechat ak je to byvaly, je totiz cernoch a to by som asi neutajila. Co mam robit, ako zistit kto je otec ked hned na druhy den som spala s mojim priatelom, ako to hned zistit. A co potrat, boli to, je to nebezpecne pre buduce otehotnenie? prosim poradte kto nieco viete, moc dakujem

laskonka

tabletky som zacala brat v prvy den mezesu tak ako mi povedal doktor a testy som pouzila asi 3 znacky. Co sa antiky tyka, s tou mam dost skusenosti, kedysi som ju tiez brala asi 5 rokov, takze tak

vecernica

Ked spravne pocitam a co hovoris,,ze si zacala uzivat 2 tyzdne tabl. a potom spala s cernochom. tak s cernochom nie si na 99 percent tehotna.Sice si sa vyspala s nim pocas ovulacie, ked mala byt ale ovulacia neprebehla ,kedze si uz 14 dni brala anitkocn ,ale anitkoncepcia je 99 az 100 percentna.Si tehtona so sucastnym, ked vravis ze si s nim spavala obcas aj tak ze si si nedala pozor a dajme tomu prve 3 dni zacatia anitkoncepcie ,ked uz mohla prebehnut ovulacia.Proste ak si tehotna si so svojim sucastnym.Pockaj este 2 mes ,ak chces dieta ,mozno aj skor a daj si urobit testy otcovstva urcite s cernochom, prvym aby ho vylucili ako otca.Ale je to zbytocne podla vypoctov si tehotna so sucastnym.

neva

Po 2 týždnoch by už mala byť HAK dokonale účinná. Je tam veľmi malá -takmer nulová pravdepodobnosť, že si vtedy otehotnela. Užívala si tie tabletky poriadne? V ktorý deň menzesu si ich začala užívať?

laskonka

moja kolegyna mala tiez priznaky tak zacasu,vraj po mesiaci ti uz moze nieco byt. Ja nehovorim, ze takto sa citim tyzdne, je to par dni

tronka

tak si prva o ktorej viem ze po necelom mesiaci ma priznaky,,,ja som minule tiez zvracala boleli ma prsia ale to kvoli tomu ze mi mali dojst kramy

laskonka

spravila som si asi 12 testov, menzes mi meska, a to ja ho mavam presne kazdych 28 dni, zvraciam, prehana ma, bolia ma prsia, som unavena. Viem, ze testy nie su100%, ale v tomto pripade si myslim, ze hovoria pravdu, ked aj vsetko tomu nasvedcuje.