"rozišla" som sa s kamaratkou

Príspevok v téme: "rozišla" som sa s kamaratkou
saxana

Mala som kamaratku cca 8 rokov. Chodili sme spolu všade. Potom som ochorela, čiže sme neboli tak často spolu. Písali sme si smsky, ale do nich sa tak vela nemestí. Skrátka ale boli sme v kontakte. Teraz mi povedala, že som sa zmenila, začalo jej všetko na mne vadiť. A najhoršie čo urobila do očí mi povedala, že keď som bola chorá, tak mi bola dobrá, že teraz ju už nepotrebujem. Vyčítala mi, že keď mi nenapíše ona sms, tak ja sama nenapíšem. Co nie je uplne pravda, ale pravda je ze žiť zo 6tis.Sk Péenky a vypisovať alebo vyvolávať sa ozaj nedalo. Bola som non-stop v nemocnici. Nasledky mam stále, ale jednoducho uz nepíšem žiadne sms-ky, iba sa pozdravíme ked sa stretneme. Čo si o tom myslíte?

skalnička

Čau Saxana!Aj mne sa to stalo, asi pred 5. rokmi. Mala som kámošku na život a na smrť, boli sme také spriaznené, že sme si rozumeli aj bez slov, vedeli sme o sebe úplne všetko. Až som si raz našla priateľa a tým sa to začalo. Výčitky, výčitky a výčitky, ako som sa zmenila, že už s ňou nikde nechcem chodiť, robím len to, čo mi povie "ON", že som zmenila ešte aj účes kvôli nemu a takéto úplné hlúposti, a boli tam aj rôzne intímne veci, ktoré tu nejdem spomínať, ale tak ako ona mi neublížil nikto na svete!!!! 3 dni som preplakala!Je to už dosť rokov, rana sa zahojila, ale jazva zostala. Už spolu vychádzame,zdravíme sa, porozprávame, ale už je tam niekde medzi nami tá priepasť!A nikdy sa už nestratí. Je mi ľúto, že som prišla o najlepšiu kámošku, ale život ide ďalej a môžem povedať,že na problémoch sa ukážu skutoční priatelia, ktorí ťa buď vtedy, keď ich najviac potrebuješ podržia alebo ťa zdradia a zostanú ti len tí, ktorí ťa majú naozaj radi. A táto tvoja kámoška nestojí za to, aby si sa pre ňu trápila. Lebo ťa nikdy v budúcnosti nepodrží, keď ju budeš najviac potrebovať. Ahoj

luccka

Ja som si myslela tiez, ze mam naj kamosku. Az kym neprisiel prvy problem. Je to pravda, ako sa hovori, ze v nudzi spoznas priatela. No ja som spoznala, ze zrazu nikto pri mne nebol. Tej kamaratke som bola dobra len na zabavu, ale ak som nieco potrebovala alebo mala nejaky problem, tak jej nebolo. Nebrala mi ani telefon ani neodpisovala na sms. Teraz sa uz vidime zriedka a velmi ani nerozoberame sukromne veci. A este mi obcas vytyka, ze som zatrpknuta, ze sa neviem bavit. Ale zivot nie je len o zabave predsa. A este ja som jej vzdy pomohla ci uz financne alebo aj inak. A ona sa mi pri prvej prilezitosti otocila chrbtom. Uz jej neverim a radsej budem sama ako mat taku kamaratku, od kt. nemozem cakat podporu v problemoch.

saxana

dakujem kočky za radu, myslim tiez že som sa rozhodla. A ako vidieť, "pauza" nie vždy prospeje. Uz je to dlhšia doba a pripadam si, že sme si cudzie.

:)

saxana=kamarti by si nemali nic vycitat.maly by sa navzajom podporovat a formovat.clovek ktory povie VSETKO bez ohladu na to ci ublizi nieje uprimny ale sprosty.kasli na nu.nie kazdy si zasluzi druhu sancu.keby mne niekto oplieskaval o hlavu ze ma bol/musel navstivit v nemocnici tak by som ho teda psolala kade take...

[zruseny12]

saxana,ked to tak citis,tak to aj tak rob...nie kazdy si zasluzi druhu sancu...
napisem este jeden priklad...
mne jedne kamoska ponukla,ze jej manzel mi urobi obklad do kuchyne,a to sama mi navrhla,tak ja som dopredu jej naplietla veci pre dceru,lebo povedala,ze peniaze za to nezoberu...no a nemam ani veci ani obklad od nich urobeny...robila som si ho sama...ale ja som blba na to nejak nebrala ohlad a nechala som to tak...
no kamaratila som sa s nou dalej...az jedneho dna prisla,ze potrebovala,by pre syna k PC kopirovacku na splatky,ci by sme ju nemohli na nase meno zobrat...
ja,ze sa spytam druha,lebo on musel brat,a kedze sme sa vtedy nieco pohadali,tak som jej povedala,ze nie bohuzial....no a to si mala vidiet ten obrat...odvtedy u nas nebola...takze asi tak...neoplati sa stale ustupovat...

saxana

Ja som zistila, že to naozaj kamarátka nebola, je vo vnútri zlá, povie čo jej príde na jazyk a pritom zranuje ľudí naokolo. Takže jej už neverím. Keď som jej povedala nejaké tajomstvo, tak mi slubila že to nikomu nepovie, ale vždy to nakoniec vykvákala. Nakoniec som zistila že sa mi lepšie "dýcha" keď s nou uz nič nemám. Aj okolie mi povedalo, že som vtedy bola na nevydržanie, takže asi predsa len nebola môj dobrý príklad. Veľa ľudí čo poznáme spoločne ju nemá rado. Ale najviac ma sklamalo, že mi vytkla to, že ma navštívila aj v nemocnici, to by som nikdy neurobila. Nikto mi nemôže závidieť moju chorobu, ale ona asi áno. Je vlastne nestastna a nespokojná sama so sebou. Povedala som jej že jej nikdy nezabudnem, že bola za mnou v nemocnici a ma potešila, ale nedokazem byt s nou uz kamaratka po tom čo mi vyčítala

[zruseny12]

lea,aj taku kamosku som mala...zacala ziarlit na svojho priatela a mna...neviem,co si myslela, tak nase kamaratstvo skoncilo...potom nejak som jej to odpustila...ale co cert nechcel,dala sa do kopy z mojim dobrym kamaratom...a zacalo to na novo ta ziarlivost...a uz od vtedy sa nekamaratime,len najviac ma dojalo to,ze ona mna pourazala...a pritom nemala preco,len preto,ze ona je chorobne ziarliva,tak ja som zla...
:0))))........
neoplati sa asi davat,kazdemu druhu sancu...