chemicky peeling

lucik

katarina - ja pouzivam Mary Kay kozmetiku, mozno to poznas. Tato sada na akne je momentalne najnovsia a ma velmi dobre vysledky. Myslim, ze by ti to pomohlo a ked si das doporiadku vyrazky potom mozes skusit dermabraziu. Ja som kozmeticka poradkyna a robievam "babince" starostlivosti o plet.

katarina

no momentalne ani ja nemozem, ale do leta co by nie :-) ale aj triko s trosku kratsim rukávom mam problem lebo mi to vidno .....a mam z toho komplex!!!

jancecka

ja tielka nenosím aj keď sa opálim D: mám plné plecia aj dekolt, opálením mi to trošku zmizne ale nie natoľko aby som si dala tričko na ramienka D:

katarina

LUCIK ... a kde kupim to co pouzivas? ja by som potrebovala nieco take na oblast ramien ... zvykli sa mi robievat vyrazky samozrejme musela som to skrabat a ostali mi jazvycky a aj sem tam hnedý fliačik ... pomohlo by mi to? lebo som uvazovala ze cez ziimu sa dam dokopy chemickym peelingom, tak by osm vyskusala to co ty robis ak to pomaha .... ozaj ja mam ten problem uz velmi dlho niekolko rokov a v lete pokym sa poriadne neopalim - pri mori tak tielko nehrozi a to je strasneeeeeeeeeeeee!!!

jancecka

ja už kozmetiku neskúšam, vyskúšala som všetko, ale sa mi to len zhoršovalo D: bola som aj na alergologii. No o ničom, chcem vyskúšať niečo radikálne, chemický peeling alebo to zbrusovanie kože ale keď to nie je vhodné D:

lucik

odporucam pouzivat jemne pripravky urcene na akne. peelingy a abraziu vobec nie, aby sa to neroznieslo a nerozdrazdilo. Mohla by som ti dat vyskusat cistiaci gel na akne, serum proti upchavaniu porov a lokalny krem na akne. z ktoreho si kraja jancecka?

jancecka

ahojte, pomohol by mi chemický peeling aj na akné? nemám flaky, zatiaľ, ale akné a neviem sa ho zbaviť. Toto som ešte neskúšala. Nie je to bolestivé?

lucik

ja pouzivam na vyhladenie a vybielenie pokozky mikrodermalnu dermabraziu s krystalikmi oxidu hliniteho. Tiez zjemnuje a cisti pory, vyhladzuje jazvy a vrasky. Nikam nemusim chodit, robim to doma.

tinnnka

ch.p.som absolvovala minulú zimu - a musím povedať, že s výsledkom som veľmi spokojná.Absolvovala som približne 10 sedení a tvár sa mi pekne vyhladila. Nelakaj sa ked výsledok nebudeš vidieť hned po 1 - 3 raze.Hlavne potom denne používaj namiesto denného krému krém s vysokým UV(aspoň 30) a to aj ked bude zamračené, aby sa ti nevytvorili pigmentové flaky.