CO DALEJ ???

joe76

fefe123, neviem co ma toto spolocne s nazvom : "Diskusné fórum - SEX Sexuológia". Ale kedze si poslal prispevok sem, tak ti aj odpisem v duchu fora. Podla mna bude najlepsie dat sa na drahu striptera, cize zacni pekne uz teraz cvicit... alebo si zaloz BDSM studio...

sussina

ak na to mas dalej do skoly, ale popri tom urcite nejaka pracicska.. skola bez pracovnych skusenist ti bude v dalsom zivote len na ostaru... alebo zahranicie...

lilipo

Chodim na gymko.Uvazovala som ze by som s nimna rok odisla do zahranicia a potom by som si tu spravila Bc.Zub.lab. Neviem ci by to bol dobry napad

imunitka

Tak to zalezi aj od toho, ako ti to islo na strednej, na akej si bol strednej. Moj byvaly chodil na ucnovku a ucenie mu moc neslo,ale napriek tomu isiel na vysoku a moc mu to tam nejde. Dost sa trapi s tymi ulohami, lebo to je iny styl ucenia ako na ucnovke. Tym nechcem znevazovat tento typ skoly, ale poznam to. No a tiez ak nechces ist na skolu, tak pouvazuj nad sebou, kde by si sa mohol najlepsie uplatnit. Ci by ta bavilo chodit kazdy den do tej istej roboty uz v tomto veku.

lilipo

A co by ste robili ked mozete ist na VS a mate nato ale mate zaroven3rocny vztah ktory nedokazete pustit a studium je vzdialene aj 1000km... ako by ste sa Rozhodli?Moj priatel ma 27 a nemozem od neho chciet aby cakal 5 okov kym... :-(

palacinka

faro, to mas pravdu ale ked dvaja ludia ziju bez papiera(teda nie su zosobaseni) to este neznamena ze sa vobec neviazu a su uplne slobodni..ja som rada ze mam mojho milacika:)teda nechcem len taky volny vztah

básnik

FEFE, ZALOŽIL SI NOVÚ TÉMU,
ASI MÁŠ TY TROŠKU TRÉMU.
PÝTAŠ SA: PO MATURITE ČO ROBIŤ MÁM?
V TOMTO PROBLÉME NECHCEM BYŤ SÁM.
-
AK TVOJ ROZUM DOBRÝ JE,
NECH ĎALEJ EŠTE ŠTUDUJE.
ALE AK SA ŠKOLY BOJÍ,
DO ROBOTY NECH SA STROJÍ.
-
ALE S RODINOU SI DAJ POKOJ,
MÁŠ ČAS EŠTE DESAŤ ROKOV.
UŽI SI SVOJEJ MLADOSTI,
DOPRAJ SI TROŠKU RADOSTI.
-
AJ KEĎ SA NAD TOUTO BÁSŇOU USMEJEŠ
ŽELÁM TI,NECH V ŽIVOTE USPEJEŠ.
A DO ĎALŠÍCH TVOJICH ROKOV,
ŽELÁM VEĽA SPRÁVNYCH KROKOV.