CO DALEJ ???

palacinka

ja som za kompromis, teda aj studium na vyske aj partnersky zivot a sloboda..k tomu aby sme s priatelom boli stastni nepotrebujeme deti a ani byt v manzelstve a zaroven mame obaja moznost cestovat a byt na chvilu odluceni co v konecnom doslednu nie je nikdy na skodu..a zatial sa mi to vsetko dari:)

bobrik22

Ja studujem, vzdy som chcela...No a keby ma nevzali do skoly, urcite by som sa tak skoro neviazala a nevydavala. Isla by som do zahranicia, troska pozriet svet, spoznat ine kultury, ved zalozit si rodinu, na to casu doooost, potom ked budes mat muza a deti uz nepojdes nikam, nebudes moct skusit novy a nepoznany svet v zahranici. Nieco si zarobit, nasetrit a hlavne naucit sa samostatnosti, zit bez rodicov. Treba vyuzit to ze sme mladi...

kachnicka

To je predsa velmi individualne! kto ma na to, aby studoval VS, nech ju urcite vystuduje a so zakladanim rodiny pocka, ved je to strasne zavcasu! aj ked, je vela takych, ktori prave preto, ze nesli na VS, uponahlali aj tieto veci. ale je to viacmenej logicke, kedze nemali zavazky v podobe VS. ja som rozhodne za studium, studium a este raz studium.