HAK je karcinogenna !

leerka

oprava: pytala sa som na sexualny problem po svadbe, co urobia ptom ak zistia, ze si v posteli nesedia? je HRIECH rozviest sa u vas, nie??????,,

leerka

DEN este raz si preitaj moj prispevok, lebo ja sa v nom pytal ma sexualny problem po svadbe, .... takze dvakrat citaj araz odpovedaj....

misicka

kooonecne nejaky inteligentny clovek tu napisal, lebo uz som mala pocit ze su tu len sami moralizujuci krestania...presne tak, kazdy ma svoj nazor a netreba nikoho diskriminovat ..a vobec existuju aj nabozensky zalozeni ludia ktori tak tvrdo nepresadzuju sex az po svadbe a beru HAK..aa teraz uz prenechavam slovo nasim romanopiscom:DDD

n...

css ... vy anti.. sex... a neivem čo....... je to váš názor.... tak sa vyjadrite ale keby ste boli rozumný tak sa nezačnete hádať kto má pravdu......... a nakoniec urážať ludi.....pretože každý ma na to svoj názor!!!!a ešte by som tu nepísala nejaké slohy.. po PRVE po DRUHE..... trápne... to sú ludia ktorý musia mať pravdu(sú najmudrejši) tak ich o to .. nekrátte... samozrejem hak má aj vedlajšie učinky ale sú omnoho lepšie ako INTERUPCIA!!!!!a o to že to spôsobuje neplodnosť tak to je blbosť tak prečo tým čo majú problém otehotnieť davajú lekáry antiku aby otehotneli?? hmmm ale to asi nechápete

misicka

POZOR, sorry ale je mi jedno akeho si pohlavia na tomto fore na pohlavi nezalezi aj tak je to anonymne, mna len zaujimaju nazory ludi..jedine tie su pravdive..mam 21

misicka

den, nechapem kvoli comu tu na mna ides utocit tym nemiestnym prislovim a vobec nechapem ohladne coho si to vobec napisala, ked tak tou husou mozes byt jedine ty, ja som tu vyjadrila iba svoj nazor a nenegujem nazor druhych..a len pre informaciu v mojom pripade nejde o nepravidelnu menstruaciu ale o nieco vaznejsie co nebudem rozoberat tu..

den

leerka otazka co ak si nebudeme rozumiet a zit s niekym na skusku...to su moderne zivotne nazory...poviem ti to jasne, ak beries cloveka, len podla toho, ako ta uspokoji v posteli je dost krute a co jeho vlastnosti..tie akoze hodis do kosa, lebo ta nevie uspokojit.
MOJA MILA, HODNOTA CLOVEKA NEZAVISI OD VYKONU V POSTELI!a ak si toto myslis, tak sa s tym radsej nechval!
Co sa uz len neda nerozumiet si, casom sa to naucite aj chodit sme zacali kazdy troska po svojom, ale nakoniec sa to podarilo!
A manzelstvo stoji na inych zakladoch a nie na sexe, ak tebe bude na tom stat, co ak ste si rozumeli a daco sa stane a nebudete, tak sa rozidete?
Mna by skor zaujimalo, preco zrazu ak nechcete prijat ucenie a riadit sa podla pravidiel davate svoje deti krstit a na sv. prijmanie!Ked som ateista, tak som nim na 100% a ked som krestan, tak tiez na 100%.Bud niecomu verim, alebo nie!Kompromisy v tomto nemaju miesto!Je to potom pokrytectvo!
Vies, kto zacina sexualne zit, tak rozvija len svoju sexualitu a cas na rozhovory su potom kdesi v ustrani.
Myslite, ze krestania sa o sexe nerozpravaju?A ked sme jeden pre druheho prvymi partnermi, tak sa casom zohrame a neboj, bude to skvele.
Je to ako ked mas jablko a ked si kazdy z neho odkusne, aky dar a co ponuknes svojmu manzelovi.Radsej zrele, cervene a sladke, ako nejaky ohryzok a torzo z jablka!

den

misicka, ale pozor, nehadzem ludi do jedneho vreca..je take prislovie slovenske:"trafena hus zagagala"Ak sa necitis byt medzi tymi, tak nechapem, preco si sa ozvala.Neviem o ake zdravotne problemy slo, aby si musela brat HAK ci nepravidelna menzes abo co?Upravit cyklus sa da aj zivotospravou a antiku by som do seba nehadzala..je to len kec lekarov, lebo vies, oni maju z toho velke prachy!Tak pozor!
Ani netvrdim, ze kazdy je taky , ze strieda partnerov ako ponozky, preco, ak mas staleho partnera, je to ok.
My len piseme, ze existuju podstatne zdravsie metody na regulaciu pocatia.Ja ako krestanska som tiez mala hlavu plnu otazok a nasla som si cestu a aj s jednym partnerom som vytrvala v cistom vztahu a az ako manzelka poznavam krasu sexuality.A co je na tom?Ved si len precitajte ine temy na forach a aj o vela sklamaniach sa podozvedate a kadejake divne temy, na kt. sa uz ani reagovat neda!A radsej nechcem mysliet na dalsie generacie, kt. budu mat vo vychove priklad volneho sexu!
Pozrite sa realne na tie svinstva , co sa deju!Moralka je apsolutne potupena a nic sa uz neceni!Nevazi sa zivot!Zdravie!
Preco by sme mali byt ticho a pozerat sa a bat sa ozvat!To teda ste na omyle!
Ked sa neozveme, tak to bude akoze vsetko aj volny sex v poriadku...treba pripomenut, ze jestvuje aj iny sposob zivota a ochrany.Ten kto chce sa pouci a zmeni a kto nie, tak nie...vec kazdeho.Vy sa ozyvate aj my sa budeme, nevidim nic zle na tom.Mozno niekto ani nevedel, ze existuje aj nieco ine ako brat rano ci kedy tabletku a to je dobre a nebude si nicit zdravie.

leerka

NJM,to sa neda citat, nehnevaj sa, kup si neaky vibrator, alebo najdi neakeho hclapa aby ta uspokojil... inak ma zauima, ze ak si zastankynou sexu po svadbe, dobre,neberiem ti to , len mi odpovedz na otazku.... a co ak si potom po svadbe nebudete rozumiet v posteli? co potom? aj to sa stava.... rozvod?????? ale ved to je hriech, nie? ved co boh spojil, clovek nech nerozdeluje....

pozor!

A este daco-BRALA SOM HAK a preto to pisem, vlastna skusenost plus to co som sa docitala na stranke SZO. Lebo sa o to zaujimam a zaujimaju na aj nazory inych.