tuzba po nevere

Príspevok v téme: tuzba po nevere
julka22

prosim poradte mi co mam robit mam 4 roky partnera s ktorym som uz aj zasnubena a mame sa aj brat a mamespolu aj dieta 2 rocne.ale ja stale tuzim po niekom inom ale len na sex ja neviem sa tomu ubranit zatial som ho nepodviedla a asi na to aj nemam odvahu nevedela by som sa mu ani pozriet do oci keby som to urobila ale jednoducho po tom tuzim asi som zrela k psychiatrovy alebo nieco podobne

gater

Budes rozvijat tuzbu a raz mu budes neverna. Skus zmenit ten stereotyp o ktorom tvrdis...ved mate krasne 2-rocne dieta...

julka22

gater:ale ja nemam chut(ved keby som chcela na to niekoho asi ze mam a viem si to urobit aj sama) ja tuzim po niekom inom, ten streotyp ma ubija

rybka17

julka,tiez mam dlhodoby vztah a sem tam si zafirtujem s niekym inym...proste v takom dlhom vztahu uz nie je taka ta pociatocna vasen a ta sa uz ani nikdy nevrati. minule som citala v jednom vemi dobrom muzskom casopise ze nevera je prirodzena, bol to velmi dobry a inteligentny clanok...

bany

Chester (Smejo) ja poznam par bab, ktore takto zmyslaju, su nabozensky zalozene... to ze na nikoho nemysli je teraz, to som si aj ja hovorila nevera alebo pomyslenie na niekoho no u mna nehrozi.. sak vyckaj casu a uvidime ci bude potom taky hrdina... a nechci mi tiez nahovorit, ze ty si nikdy na ziadnu inu babu nepomyslel...
julka to nie je dobre znamenie ked sa ti to hnusi!!!

julka22

no tak mohlo by to byt aj lepsie niekedy ked si spomenim na sex s nim tak sa mi to normalne hnusi a niekedy sa musim aj premahat a robit na nasilu aby si nic nevsimol ale niekedy je to normalne a nevymenila by som ho za nic na svete, ale posledny tyzden uz je na nevydrzanie

rencita

Opytam sa Ťa takto Julka22 vas sexualny zivot s tvojim partnerom je v poriadku ?? vyhovuje ti ako sexualny partner ?

julka22

chester a jeho frajerka aky ste mudry ale isty si tym nemozete by nikdy neviete co budete citit o rok alebo o dva

basnik

AK NIEKTO PODVÁDZA PRIATEĽA,
TAK TEN VZŤAH NESTOJÍ ZA VEĽA.
JULKE PO ROZUME TÁTO OTÁZKA KRÚŽI,
ŽE ONA PO NEVERE VERU VEĽMI TÚŽI.
-
JULKA AK CHCEŠ UROBIŤ TÚTO TAJNÚ VEC,
TAK TO NIKOMU NIKDY NEPOVEDZ.
LEBO AK PRIATEĽA ĎALEJ BUDEŠ ĽÚBIŤ,
BUDEŠ MU MUSIEŤ RAZ VERNOSŤ SĽÚBIŤ.
-
ABY STE SI S PRIATEĽOM SEX VIAC UŽÍVALI,
TO TI ŽELAJÚ VŠETCI,ČO TI TU ODPÍSALI.
NECH VAŠE ŠŤASTIE NENARUŠÍ NIK,
TO TI ŽELÁM JA - NEZNÁMY BÁSNIK.

smejo4ja

Ahojte. Tak teda ja by som to nedokázala len s jedného jednoduchého hľadiska že keď milujem niekoho strašne tak nedokážem myslieť na také veci ako VY! Mne osobne sa to hnusí len na to pomyslieť že nevera však potom by som stratila môjho priateľa(chestera). Lebo to je jeden úžasný človek ktorý ma srdiečko plné lásky a sex s Mackom je niečo neuveriteľné!!!! A preto mne sa to hnusí ale ja to neberiem tým babám ktoré to uznávajú a chcú to skúsiť tú zvanú neveru, ale ja by som to nikdy nedokázala lebo proste Chestera milujem nadovšetko. Nedokázala by som to veď to je pre mňa nepochopiteľné ale v súčasnosti reálne a dosť časté. Ja si o sebe myslím že som s tých čo sú verný a nepomyslia na iné telo keď vedľa seba majú delo! toto je môj názor

Chester

Mila Julka a baby, neviem co k Vam dodat. Museli by ste poznat moju priatelku. Netrepte tu hluposti do ktorych nevidite a neviete o nasom vztahu nic a vobec neviete nic o nej. By ste sa obe sudovali, ale existuju aj take dievcata, ako mam ja napriklad. Nejdem sa rozpisovat a vysvetlovat. To je nadlho.