make-up

veronicca

vcera som si kupila loreal infallible a je perfektny, ani jednu vyhradu nemam...som s nim dokonce spokojnejsia ako s max factorom:)

natalka321

Ja už dlho používam značku Lancôme - teint idol ultra. Je určený na mastnú a zmiešanú pleť, super krycí a zmatňujúci, má vysoký ochranný faktor.Dá sa vybrať z viacerých odtieňov. Je trochu drahší, ale dlho vydrží lebo stačí ho nanášať iba ráno a v malom množstve. Vyskúšajte.

rybka17

ja som mala Rimmel renew&lift ale myslim ze je skor na suchsiu plet. Od Rimmelu je lepsi rozjasnujuci makeup Recover, s nim som velmi spokojna.
co pise Miska vobec nema logiku neviem odkial to nabrala taky nazor...
mam Max factor nestieratelny a ten je velmi dobry. Dobry je aj este nestieratelny od Revlonu.
Vzdy po naneseni makeupu je treba si na plet prilozit papierovy obrusok aby vsiakol prebytocnu mastnotu a potom prepudrovat zmatnujucim pudrom.To funguje.

mirka 23

No a Vichy - chémia, kamoška sa vysypala už po prvom použití a nie je jediná, stači pozrieť do ostatných tém, čo hovoria ostatné kočky na Vichy.

mirka 23

Zepter. Zatiaľ som na lepší nenatrafila. A z tých čo sa dajú kúpiť v obchode by som si kúpila od Max factor.

jojka238

ja som si teraz kupila novy make-up, som s nim spokojna, nakolko mam tiez mastnu plet, trosku ho uz len prepudrujem, a naozaj drzi dlho. RIMMEL Renew & Lift Foundation. A nestoji ani vela. skus si pytat vzorku, a hlavne neobstoj ako ja pred tym, ked som si kupila make up a nebola som spokojna.=)