Nechcú ma nechať ísť.............

Príspevok v téme: Nechcú ma nechať ísť.............
let me go

Do tohto sveta nepatrím, každému zámerne alebo nezámerne ubližujem, nikoho nedokážem lubiť takého aký je, na nič si nedokážem zvyknúť, ludom sposobujem len útrapy, bolesť, strach.......rozhodla som sa odísť....do toho iného sveta i ked viem že skončím v pekle......a budem tam trpieť.....Ale ludia ktorých milujem zažijú už len chvíľkovú bolesť a potom už nič........potom, po roku zabudnú a bude im lepšie...
Len že oni to nechápu! Nechápu že aj pre nich aj pre mňa to bude lepšie....Prečo to nechápu??? nechcem už ubližovať.....nechcem aby mas lutovali....chcem len odísť.....

jajka001

zmier sa so zivotom aky mas iny uz mat nebudes, nauc sa vychadzat s ludmi, pockaj kym ta prejde puberta a uvidis ze vsetko bude fajn

marv

ono je rozdiel či máš depresiu s príčinou a bez príčiny... Na tú bez príčiny pomôžu často len lieky.. Tú s príčinou treba prekonať, časom alebo pevnou vôlou. Netreba to vzdať a myslieť pozitívne (začni na vonok pre okolie, časom to prestane aj vo vnútri)

let me go

ja psychologovi ani psychiatricke neverim. lieky mám uz tri vysledok??? ziadny..........ja uz lásku mám....ale neopatovanú...........viem ze mi chcete pomoct ale asi to nejde.....ale i tak dakujem....

let me go

skusala som uz vsetko.....psychologa, zmenu zivotneho stylu, zmenu chápania, nic nejde, nic...potrebovala by som sa len znova narodit...a to zial nejde...

4596

let me go, nič iné na tomto svete nemame iba život, je jedinečný neopakovateľný, so všetkými starosťami a radosťami, ale musíme to chcieť. ja som už pani v rokoch a veľa som prežila, aj zle aj dobré, ale vždy som sa zdvihla a žila ďalej. Spýtaj sa keď bude príležitosť svojich najbližších ako by prežili keby si odišla.....

00001

No vidíš to, ani ja sem nepatrím a viem to už straaaašne dávno a toľkokrát som už chcela odísť ale vždy ma niečo zastavilo aby som to neurobila. Vždy sa niečo našlo, ale inak som to už xkrát chcela spraviť, búchačku som mala pri hlave, žily som si podrezala a kadečo iné a vidíš stále som tu ale verím, že raz sa to už konečne podarí...TEnto svet je len jedno veľké trápenie, tak ako pre mňa tak aj pre všetkých v mojom okolí...

rachab

Najjednoduchsie je ujst. Ostan a bojuj so vsetkym a so vsetkymi. Si osobnost. Zivot si si nedala, tak nemas pravo si ho ani vziat. Ostan tu a trap sa ako vsetci.