Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

lenuliatko

teraz je vsak priskoro a nejaky normalny rozhovor nedockas sa ho.je to prilis horuce.pockaj mesiac kym vychladne nech jej vsetko dopali a tak mozno sa snou proozpravat.ale ja byt na tvojom mieste nemam sa uz ocom snou bavit.ty si prisiel nato co za tym bolo a natomco ti povie ona uz nezalezi.len sa hra na dospelacku a pritom je hlupucka ako polienko.mono s aten prvypolrok len pretvraovala aka je a az potom ukazala svoju tvar pod vplyvom kamosiek.ale holka ktorej su prednejsie kamosky(ovela viac)ako ty je onicom holka.

x-men2

Ja si to myslím tiež, že je hlúpa a asi ešte riadna pubertiačka. Len ma straštne zaráža, že keď som s ňou začínal nebola taká. Prvý pol rok bola super. Len mám pocit, že spoznala nové kamaráky a tie ju tak zmenili. Možno nie na schvál ale ona videla, že oni niečo tak robia a je mi fajn a začala to robiť aj ona. úplne ju oblbli. Ja som si to všímal už dávno, že je iná ale a aj som jej to povedal a bola hádka s toho.Nakoniec som to nechal, že sa mi to zdá. No nezdalo sa mi to.Nechcel som si to priputiť. A aj nad tým kamarátstvom uvažujem. Určite by som sa s ňou chcel stretnúť ešte a porozprávať aby som vedel ako to všetko bolo. Povedal jej svoje názory a potom už len zbohom.

lenuliatko

a to je co za hlupost ze sa nechce vydat lebo sa nechce hadat a nechce zazit tvoju neveru ?????????ruky prec od nej.je hlupa.kde ma zaruku ze ked sa vyda tak ju muz bude podvadzat tyrat a hadat s asnou?mala by sa spametat.to je len blba vyhovorka maleho decka.ani kamaratit by som sa nsou nechcela ak ma take nazory na zivot.skor mam pocit ze sa nechce viazat aby si mohla uzivat este s niekym inym a nemusela citot vinu.daj si snou pokoj.kamrati nebude zo dna na den

x-men2

písal som už mám 19.Vravel som jej že chcem mať manželstvo a deti.Ale po vysokej čize cca 26-27. Ona tiež chce ísť na vysokú-musí kôli rodičom ale aj chce. Má 17. Ale nevie či chce byť vydatá mne to zdôvodnila, že nechce sa potom v maželstve hádať, a nezniesla by to, že by som ju podviedol.Na to som jej ale dôvod nedal aby si to myslela.
Ja si jedine myslím, že buď bola len zaľúbená a pobláznená a nebola to skutočná láska alebo sa natoľko bojí sklamanie, že svoje city ku mne potláčala.Nemyslím len sklamanie, že ju podvediem s inou alebo sa rozídem ale aj zaradím myslím tým poviem nejaké jej tajomstvo a podobne. Prečo sa so mnou rozišla to vlastne neviem presne. Tie dôvody čo mi povedala sú dosť chabé. Jedine to že už necíti tak silno, že ma ľúbi. No neviem čo ju k tomu priviedlo. Ona sa asi bojí vzťahu.A tak sa rozhodla, že si bude užívať alebo to skúsi tak. A mám aj pocit, že pred problémamy uteká a prispôsobuje sa im.Nerieši ich. Moje názory teraz. A môžeš si dovolovať dosť.Chcem počuť pravdu lebo naozaj mi to vŕta v hlave prečo sa tak zmenila a vlastne či ma ľúbila a prečo sa so mnou rozišla.Od nej sa to asi už nedozviem a možno ona si to ani neuvedomuje. Ale s mojimi citmi sa pekne zahrala a to som od nej nečakal.V jeden deň ma ľúbi a chce byť so mnou a druhý sa chcela hneď rozísť a aj to dosťž zvláštnou zamienkou ako o tom začala hovoriť. Začala takm že zistila, že mi nedokáže povedať všetky veci o sebe.Že ona to nedokáže. Vedela, že toto od nej chcem aby sme sa zblížili.Ja som jej povedal pravdu, že nie , že nedokáže ale nechce.Povedal som čo si myslím.Potom niečo bolo o tom, že si nechce zo mŇa brať príklad, ja som niečo povedal, že uteká pred problémamy a potom ona už len povedala že asi bude najlešpí koniec.Ja som mal už len dlhý preslov, v ktorom ma nezastavila, že vraj preto aby si vypočula svoje chyby a mala aj skúsenosti do budúcnosti možno s iným chalanom.Neviem čo myslela tým aj.A tiež nechápem prečo sme sa vlastne rozošli tak, že ma nechce vidieť.Nič zlé sa nestalo.Vlastne povedala, že ma menej ľúbi a čiže sme sa mohli stretávať ako kamaráti no ona nechcela.Navrhoval som jej to.Asi sa rozišla a povedala, že sa ozve preto aby na mňa zabudla, prestala ma ľúbiť úplne a potom sa možno ozve a bude chcieť aby sme boli kamoši. asi hlúpe špekulacie čo? Ale to čo som písal ako to bolo pri tom rozchode tak je.Mala aj slzy na krajíčku ale bolo vidieť , že je chladná.Ja fakt neivem čo si myslieť.Či som bol skutočne milovaný alebo len ťahaný za nos

lenuliatko

kolko ma ona vlastne rokov?a ty mas kolko?to aby som vedela ze co si mozem dovolit.
myslim si ze prisla anto ze ju naozaj lubis a ona si uvedomila ze to bolo z jej strany nie take vazne len nejaka zalubenost pobluznenie a citila sa ze nanu tlacis ked jej stale vravis a pises ze ju milujes.to cloveka dokaze zahnat do kuta a poriadne nahnat strach.nechcela sa asi viazat.

x-men2

Ja fakt neviem.Proste cítim, že ma ľúbi aj teraz.Neviem si predstaviť, že by ma neľúbila niekedy to bolo dosť vidieť.Je to normálne, že to tak cítim? Dá sa to? alebo je to len to, že ja ju ľúbim?
Že menila názory tak to riadne teda.Toto som si istý, že za posledné mesiace veľa názorov zmenila.Hádal som sa s ňou o tom ale ona, že je to normálne.Pripustil som si, že možno hej,je mladá a môže zmeniť názor.No teraz fakt mám pocit, že ma v istých chvíľach ťahala za nos. Mám pocit, že z jej strany to nebola skutočná láska ale len zaľúbenosť a tá práve vyprchla. Ja aj keď sme sa pohádali nemal som chuť ju obiať alebo pobozkať proste niekedy ani vidieť.Ale vlastnou vôlou som sa prinútil stretnúť sa s ňou a vedel som, že sa to vo mne prebudí. ľúbil som ju rozumom a aj srdcom. Keď sme spolu začali a ja som ju spoznal vedel som, že to je ona.Tá pravá matka našich detí.Skôr som ju začal mať rád rozumom ako srdcom.Neskôr to postihlo aj srdce.My sme sa spolu dali dohromady na základe našich vlastností.Nie ako vyzeráme. Viem, že to bolo úžastné dievča ale asi sa veľmi zmenila a poslendé mesiace to bolo už len tak, že ja som s tú zmenu nechcel pripustiť lebo som ju nechcel stratiť.Veď keby ma ľúbila povedala by, že keby som sa chcel rozísť, že by so mnou súhlasila? Že by nebojovala radšej by sa rozišla ako na dohode,že dobre.Neviem či by to tak srpavila lebo som sa s ňou nerozišiel.Raz som chcel a nahnevalo ju to veľmi.
Prosím prečítajte si to ešte niektorí ľudia celé a dajte svoj názor. Noazaj by ma zaujímalo s kým som to vlastne chodil.Možno ten rozchod a šok s toho mi otvoril oči.Možno je to teraz len hnev, že sa so mnou rozišla a tak ju odsudzujem.Neviem.ALe keď sa teraz zamyslím okrem bozkou, objatí po ktroých túžila, SMS a toho a jej pekných slov ma teraz nenapadá žiadny dôvod ako mi vyznávala lásku.

lenuliatko

no nedocitala som to cele lebo nestiham...pozri moj nazro.KASLI NANU!!a velmi rychlo.podla mna ako nezainteresovanu osobu je totalne sebecka-pozera len na seba na svoje kamosky nic ti nevysvetli aspon teda pravdivo nie,meni nazory ako marcova chvila,kolko ma rokov?14.urcite sa nato sprava.a podla mna zistila ze asi to nebolo take vazne medzi vami a tahala ta za nos.a toto ty potrebujes????potrebujes sa s niekym natahovat a rozmyslat ci ti vravi pravdu ci nie?NIE NEPOTREBUJES!TY POTREBUJES HOLKU KTORA TI POVIE PRAVDU SVOJ NAZOR A PRAVDIVY NEBUDE SA VYHOVARAT A HLAVNE TY SA NEBUDES ZAMYSLAT NADTYM CI TI KLAME CI NIE!

x-men2

Bežať za ňou? Ano ľúbim ju a spravil by som to, je to moje šťastie, iba s ňou mi bolo super.Bez nej sa cítim, že teraz nič neznamenám. Lenže už som to raz spravil, že som bežal za ňou a uprosil ju aby sme boli spolu.Vtedy som vašak vedel, prečo sa chcela rozísť, teraz to nechápem.To čo mi povedala to podľa mňa nie je dôvod na rozchod. Všetko čo povedala sme mali vyriešené. Ona sa rozišla so mnou najskôr povedala, že nevie či ma ľúbi a potom, že ma ľúbi ale nie tak ako predtým. Dokonca mňa to vtedy nahnevalo a začal som jej vyčítať všetky maličkosti čo srpavila.Ona ma počúvala bez slova.Sem tam niečo namietla.Dnes som sa spýtal, že prečo to počúvala keď bol už koniec.ˇči to bolo preto aby vedela, čo robila zle a mala skúsenosti do budúcna. Povedala že áno aj preto to počúvala. Nebolo to vypočítavé? Teraz keď sa nad tým zamyslím nikdy nespomenula mňa v budúcnosti.Bol som jej prvý chalan a zo začuatku prvý pol rok to bolo super.Potom sa stal nejaký zlom asi som ho ja zapríčinil a od vtedy to šlo dolu vodou.Boli aj krásne chvíľky no pri každej hádke ona tvrdila, že jej je jedno či sme spolu. Povedala, že to bolo v hneve. Posledný týždeň som sa jej milion krát pýtal či ma ľúbi,či chce byť so mnou.Aj v ten pondelok po našom rozhovore to povedala.A zrazu v utorok prišla tvrárila sa lahostajne, povedala že sa má dobre.Potom povedala, že zistila, že asi mi nebude veriť úplne nikdy.Že ona to nedokáže, nie je taký typ človeka.Ja si myslím, že to dokáže ale ona nechce. Nechce a aj to istým spôsobom povedala.Nechce lebo sa bojí. Keď tak rozmýšlam veľa krát sa správala tak akoby vypočítavo.No nikdy som jej to nedokázal, moje tvrdenie vždy vyvrátila a naozaj dobre a veril som tomu. Bola naozaj super až som tomu nemohol uveriť.No stále som mal pocit , že za tou milou osobou je veľmi vypočítavý človek.Nikdy som jej to nedokázal ale mal som ten pocit.Proste vždy keď som jej chýbal a chcela sa stretnúť bolo všetko OK.Ale keĎ ona mne chýbala a musela sa niečoho vzdať aby sme sa stretli bolo to OK.No v hádke mi to vyhodila na oči. A keď som jej povedal čo pre ňu ja robím aby sme boli spolu povedala že ona mi to nekázala nechcela nič také odomňa a že to nemusím robiť. Tým sa hádka skončila. NO teraz po rozchode neviem čo si mám myslieť. Vlastne ani neviem či som ju niekedy poznal.Alebo až príliš. Dkázal som jej že ju chápem prečo je taká mrzutá niekedy, prečo v hneve hovorí také veci. Mohla sa toho zĽaknúť, že som ju tak spoznal? Teraz vidím, že píšem o nej samé zlé veci. Lae napadajú ma.Neviem či to tak je.Ale naozaj neivem či ma skutočne ľúbila alebo to bol len taký ošial, že hurá mám prvého chalana. Lebo chcela sa so mnou zabávať väčšinou len zabávať a o dôležitých veciach čo ju trápi sme sa nebavili lebo to nechcela.Možno preto, že sa bála kôli jej rodočom , že by som to mohol zneužiť proti nej.Ale tera fakt neivem ako to bolo.Keď mne bolo blbo podržala ma.Niekedy riadne no niekedy len tak aby sa nepovedalo.Aspoň tak to vyzeralo.
Viem, že píšem akoby som ju nenávidel ale takéto veci ma napadajú.Čo si myslíte vy?
A zase ma napadajú aj také veci, že bol som chorý a aj tam ma pobozkala.Dôkaz lásky nie? Hádala sa s rodičmi aby mohla byť so mnou. Tiež dokôaz lásky.Aspoň teda podľa mňa.Možno sa chcela len blázniť.Neviem. Viem, že teraz na ňu myslím takto no pred spaním mi bude chýbať, bude mi do plaču, že tie krásne chvíľe s ňou už nezažijem.Aj keď na to nechcem myslieť ono to rpíde samo.Neviem si pomôcť.Rozmýšlam nad tou posilkou len moc ma to neláka ale viem, že sa musím nejako zamestnať. Vy čo ste prežili sklamanie ako ste sa s toho dostávali? SO mnou sa ona rozišla včera a dens som za celý deń ziedol kúsok chcleba a už mi nechutí.Dnes ten rozhcod len potvrdila a povedala, že sa možno ozve. Poznám jej kamošky a stretávam ich.Chcel by som sa ich spýtať ako sa má a podobne.Zaujíma ma to.Lenže nebudem na ňu le viac myslieť? A ako sa zbaviť toho pocitu vo vnútri čo tak hryzie? to z mozgom alebo teda rozumom nič nemá.TO ide samo.

lenuliatko

nemysli nato co urobis ked to alebo hento lebo budes cakat ci sa ozve a ked sa neozve bude ta to boliet este viac.skus si nerpiprominat presne situacie ako ste sa bozkavali smialu a podobne veci to sam seba tryznis.aj ked rve dni to tak so vsetkymi byva ze to robia ale to je sebatryznenie.skus a venovat sebe teraz.zajdi co ja viem do posilky s kamosmi na pivo prinut sa a trochu sa rozhyb.mam pocit ze ona uz vedela ze to nie je take ako predtyma nevedela ako ti to povedat.ale moze to byt aj uplne inac.nehadz vsak vinu len na seba.to akoze co ze ked ma kamosky a chce byt snimi???ved nech ma.aj ja mam ale nikdy som nenakricala na priatela ze daj pokoj chcem byt s kamoskami.jednoducho sme sa dohodli.mam pocit ze je nedozreta stacilo povedat:ja budem dnes s kamoskami.to je vsetko.vyhovorky vyhovorky