paci sa vam meno laura

law

ja som tiež laura a problém s prezývkami typu "larva" sa vyskytujú ale len vo forme srandy keď niekto dáva pozor na hodine biológie...nestretla som sa s tým aby ma niekto tak oslovoval bežne...väčšinou : lara, lora, lauri , law...
BTW moje meno je pekné a isto by som ho nemenila ;)

[zruseny1]

pauli naco chces prezyvku? ved ty uz mas aj tak krasne meno:)
too len my, so skaredymi menami si musime vymysliet :D
a inak..lmeno aura sa mi paci :) ale neviem ci je to podstatne :)

my-self

ale treba si dávať pozor aké meno vyberieme dieťaťu lebo v decká sú fakt zákerné a keď rôzne prezývajú a vysmievajú sa, tak to pekne zrazí sebavedomie...a môže to ovplyvniť do budúcnosti...

my-self

neznášam ho, ale je to spojené s osobou ktorú neznášam..ale keď ide len o meno tak nie je zlé..síce by som ho nedala svojej dcére lebo sa mi páčia iné, ale nie je zlé..také v pohode..len mi trošku vadí keď sa človeku nedá povedať aj nejak inak, skratkou alebo tak...ako ťa volajú? ....no podľa mňa nemáš mať prečo problém..meno je vec vkusu ale sú mená ktoré sú fakt hrozné no tvoje medzi ne nepatrí..ja som romana a tiež decká mali na moje meno blbé narážky ale teraz sa mi už páči a som spokojná.. aspoň nemám tuctové meno=)

Leia

Ja sa volám Laura, a som so svojím menom spokojná. Nehovoria mi Larva, ale to asi hovoria kvôli osobnosti. Nemôžem predpokladať že jej nebudú hovoriť Larva. Záleží to na jej osobnosti