Pre RNG :)))

Príspevok v téme: Pre RNG :)))
freeeya

Ahoj,vidim,ze sa tu vyjadrujes k roznym temam a ludia ta ziadaju o radu,tak aj ja budem taka smela. Mam uz rok problemy s kvasinkami,casto sa mi vracaju (aj kazde styri tyzdne).Nechcem uz ziadnu chemiu a gynekolog mi nepomohol. Uz sa mi dokonca zda,ze sa mi to dostalo aj do hrubeho creva.Hladam preto nieco prirodne,,ale spomina sa tu kokosovy olej,koloidne striebro, aloe vera a neviem co vsetko este. Tak ta prosim o radu,co mam prosim robit? Dakujem ti

belas

RNG potrebujem poradit aspon ako by som sa dopracovala k nejakemu tel. kontaktu na predajnu v slimaku v bratislave,alebo mailu. vie to niekto?

RNG

mydlo sa na intimne oblasti vobec nema pouzivat, je prilis alkalicke a odmasti az do praskania koze a sliznice.
Ked chces pouzit vytazok z grapegruitovych semienok, tak si daj toho citrovitalu 5 kvapiek do lyzice kokosoveho oleja maximum, dobre to premiesaj a nanasaj na telo.
GSE bol dost malo zasadity, neviem aky je citrovital, mozno obsahuje ine primesy, drazdivejsie z grapefruitu.
........
Inac proti kandide odporucam hlavne bezsacharidovu dietu, oreganovy olej a kokosovy olej, pripadne aj lapacho naraz, nie oddelene. Kazdy jeden z tych prostriedkov to nevyriesi, len ked ich vsetky skombinujes.

freeeya

citrovital som pila uz nejake 3 mesiace,,ale bolo to skor horsie,pridala som si ho aj do intim mydla,,ale ma to uplne vysusilo,az som sa tam dole lupala.

belas

RNG, prosim ta pekne, ta predajna v LC, alebo blave este funguje? chcela som objkednat cez mail no vobec nereaguju...

RNG

mirka, kedze vyrobca nespecifikuje, kolko a ci tam je citricidal, nemam to s cim porovnavat.
Citrogrape neobsahuje citricidal,
citrovital obsahuje alebo len extrakt z grapefruiotovych jadierok, alebo mozno aj upraveny do formy citricidalu, na ktory data ucinnosti mam.
Odhadujem zhruba, ze na podobnu ucinnost ako GSE(33% cirticidal) treba asi 2x tolko citrovitalu(bez ohladu, co vyrobca tvrdi....)