Traviace problemy a nafukovanie

Príspevok v téme: Traviace problemy a nafukovanie
danusa

Dobry den,mate tie iste problemy ako ja?
- nafuknute brucho kazdy den
- naduvanie
- bolesti v lavom boku pri vystupe zaludka do criev
- zachyteny vietor v crevach, ktory sa neda dostat vonku a bolesti?

Ked ano, rada by som o Vas vedela, ako to riesite. Ja uz neviem, ako postupovat. Bolo mi povedanie, ze mam zacat s jogou na relaxaciu. Zacala som. Je to super vec, ale nepomaha to na zaludok. Kupovala som drahe traviace enzymy na rozkladanie jedla - nepomaha. Nejem ziadne potraviny, ktore vzbudzuju nafukovanie - strukoviny, jablka, banany, kapustu ... Vzhadom na to, ze pracujem (sedave zamestnanie - co je asi aj problem), tak sa snazim jest co najmenej, lebo nie je to prijemne ked ste v praci. Bola som aj na vysetrenie zaludka - vsetko OK. Bolo mi povedane, ze ma crevne problemy psychosomatickeho povodu a ze sa to neda liecit tabletkami. Tak ako? Uz neviem co mam so sebou robit. Uz sa chcem citit normalne, bez toho, aby som sa obavala nieco jest v praci, alebo ked idem na veceru alebo vonku. Co viac, ked je ten vietor zachyteny v crevach a nemoze sa dost vonku, tak to vydava taky cudny zvuk - a je to dost hlucne, znie to akoby som "vypustala vietor". Je to dost trapne najma v robote, ked tu sedim cely den v kancelarii alebo hocikde inde s cudzimi ludmi. Nemam nadvahu, zdravo jem, cvicim skoro kazdy den. No uz neviem. Pomozte, prosim. Dik.

lutoncanka

Beriem Colonix uz treti tyzden, a uz by som to nekupila ani Vam to neodporucam. Bohvieco od toho naozaj neocakavajte. Okrem toho ked si necham luhovat caj viac ako 4 min, tak pol dalsieho dna mam hrozne krce. Uz to nejako doberiem ale moja rada: Nevyhadzujte za to peniaze, skoda ich.

cawko

Ja som nemohla ísť vôbec vonku, nemohla som skoro nič jesť, piť, mala som problém ísť do školy, na výlet... Proste nikde

cawko

Presne tak ako ty, aj ja som hľadala kadejaké možnosti, jedla, pila som kadejaké "hlúposti". Ale jasné, pri Tebe to môže byť o inom..

cawko

Tak mi prepáč, nemyslela som to v zlom. A myslím, že som prešla ešte horším ako ty. Ale bolo to niečo podobné ako to tvoje.
A bolo Ti povedané lekármi, že máš problémy psychosomatického charakteru, či nie? Ja som si tiež myslela, že je to hlúposť, keď mi gastroenterológ predpísal antidepresíva. tiež som si myslela, že veď mne nič nie je. Som psychicky v poriadku. A nebola... A bohužial zistila som to až po 9- rokoch. 9 rokov som sa s tým trápila a stačila len riešiť ten primárny problém-psychiku. Teraz sa mám konečne lepšie

Danusa

Pre cawko: dakujem za prispevok, ale zrejme nemas ponatia o com pisem, resp. aky mam problem. Pokial viem, nemam ziadny psychicky problem. Doktorov som odskusala, resp. vsetko mozne. Keby si cital moje prispevky, vedel by si o com je rec.Keby som neskusila aj lieky, tak by som sa nedopracovala ku Colonixu. Nie som clovek, ktory nerozmysla a vystavuje svoje zdravie nebezpecenstvu. Sorry, ale nebola som nadsena Tvojim prispevkom. Asi si niecim takym nepresiel. A neprajem Ti to. D.

samko r.

Danuša, radšej nešpekuluj s tými vecami. Podľa mňa najlepšia vláknina je v "Musli" tyčinkách. A daj si šťavu z červenej repy. Papá.

cawko

Choď k lekárovi. A práveže dnes sú už lieky, ktoré liečia psychosomatické problémy, prečo by neboli? Ak máš nejaké psychické problémy, choď rovno ku psychiatrovi a hneď mu povedz aj o somatickom probléme...

RNG

Vacsina ludi si potrebuje den-dva precistit creva a nasadit dobru silnu zmes probiotik.Viackrat do roka.
Pripady silneho zamorenia criev a crevnych parazitov su zriedkavejsie. Na to treba komplexne cistidla, ako napr uvadzany silny Colonix
Nemyslim si, ze nieco takeho vacsina potrebuje.
Ocakavat nejake zazracne zlepsenie, ked bol problem maly je nerealisticke.
Rapidne zlepsenie je mozne len vtedy, ked mate stav taky, ako je popisovany na Colonixe v najhorsich farbach