vzťah bez sexu.....

Príspevok v téme: vzťah bez sexu.....
zufala

Ahojte chcela by som sa vás spýtať či je možné aby vzťah existoval aj bez sexu? Pytam sa na to preto,lebo si myslím že môj byvaly sa so mnou rozišiel preto lebo nemal so mnou plnohodnotný sexuálny život,aj ked mi on tvrdí doteraz že nie,ale mám také tušenie. Viete nejde o to že by som sex nechcela ale mám určité zdravotné gyneklog.problémy ktorých sa neviem zbaviť a sex nebol pre mna príliš príjemný.Zo začiatku to chápal ale potom si už myslel že si to nahováram alebo že to nechcem,chodili sme spolu skoro tri roky.A myslíte že ked ho partnerovi buducemu nebudem môcť dať tak mi vzťah nevydrží?

zufala

no môj bývalý bol na testoch a urologa a nič mu nenašli a to robili kompletné vyštrenie takže on za to moc nemohol,a aj lubrikant sme používali ale v tom problém tiež asi nebol,a probiotiká užívam stále aj hylak kvapky som už skúšala,a ano boli časi ked ma to nachvilu prešlo ale aj tak som s toho styku moc nemala lebo som mala fakt strach. A toho pôvodcu sa snažím nájsť ale nejako sa moc nedarí....

kellysa

Zufala, ja takisto trpim opakovanymi mykozami,a to dost casto, ale sexualny zivot si tym teda pokazit nedam! ved aj ked sa ti tie infekcie vracaju, predsa musis mat aj obdobia, kedy ti to na cas prejde. nemozes to mat predsa permanentne. mozno to mas v sebe zakorenene uz tak, ze aj ked ti prave nic nie je, tak sa bojis, ze s dalsim stykom sa ti to vrati, ale da sa tomu rozne predist. uz tu bola spominana dostatocna lubrikacia. z vlastnej skusenosti hovorim, ze ak to pri sexe dobre klze, riziko, ze z toho opat bude mykoza, je ovela mensie. na tvojom mieste by som na specialnych vysetreniach zistila, co u teba tu mykozu vyvolava. lebo len tak budes vediet, ako sa jej zbavit. drzim ti palce.

maja8

Mykoza je pliaga, ale po určitom čase a správnou liečbou by sa ti malo uľaviť. Nepríjemný pocit pri sexe a bolesti môhli súvisieť aj s nedostatočným zvlhčením pošvy a na tomto mal mať podiel hlavne tvoj partner. Treba sa len o tom otvorene porozprávať. Na tú mykózu skús probiotiká, alebo obyčajný Hylak-kvapky. Žinčica je tiež skvelá vec, ale až po doliečení tvojho stavu. No a verím, že sexu budeš mať v živote ešte neúrekom, len treba mať chápajúceho a milujúceho partnera.

baby

zufala, inak povodcom mykozy moze byt aj tvoj ex... to ze si ju pri nom mala neznamena ze ju budes maj ja s dalsim... a skusala si upravit stravu, mozno mas nejake plesne v crevach a gynek ti nerobili nejake specialne vysetrenie??

zufala

no mávam opakovné zápaly infekcie mykozu a tak dookola a pri sexe ma to vždy bolievalo,a potom sa to ešte aj zhoršilo..takže som skeptická preto lebo sa bojím že sa to nikdy neskončí
ale ešte aj tak nemám priateľa ani nič podobné iba bývalého :(

vecernica

ake mas problemy? su len dva typy1- bolesti ,alebo 2- zapaly, ci ine infekcne choroby.To sa da riesit vyliecenim.Urcite by som buduceme partnerovy ,snad po mesiaci chodenia, alebo ak by k sexu malo dojst povedala,ze je to koli tomu a tomu,,a otvorene sa porozpravala a nie to tajila a hladala spolocne riesenie.Ak ta bude mat rad ,tak to riesenie najdete.Neviem preco prepadas skepse ze si nikoho nenajdes....?

zufala

hmm tak to už asi zostanem bez partnera :( snažím sa dať do kopy dva roky ale už nič nefunguje a neviem čo s tým budem robiť som zufala....

baby

zufala, podla mna si myslis spravne... ide tam kde ten sex bude mat... tak ako pise inuska, daj sa doporiadku po zdr. stranke a bude to oki... na zaciatku to nikomu nevadi, lebo sme zamilovani, ale postupne by to aj mne vadilo kebyze moj drahy odmieta sex...