hypotenzia - znizena cinnost stitnej zlazy

marfuška

No zrejme máš dost "vyštavenú" štítnu žlazu ked berieš 100 mg.Ja užívam 125 mg.Treba len poctivo užívat lieky,možno to máš prechodné obdobie a po čase sa to upraví.Niekde tu spomínali,že treba užívat morské riasy,sú bohaté na jod.Možno by to stálo za pokus.

johi

dakujem Ti.
ja chodim uz k lekarke a dav mií stale silnejsie davky.Teraz beriem 100 eutyrox.No snad sa z toho dostanem.
Nemala som tazkosti,len lekarka mi prezrela stitnu a povedala,ze mam ist na vysetrenie.
Najprv som mala hypertyreozu a teraz mi to preslo do hypotyreozy.
Snad sa z toho dostanem,ale asi to mame aj trosku dedicne.No a mozno nie : )
Inac moja kamaratka mala presne take priznaky ako Ty ,ale uz je jej lepsie.Zo zaciatku brala asi 10 tabletiek na den : (

marfuška

Klikni na vyhladávanie v témach,už sa tu viacej popísalo o štítnej žlaze.Už si bola na nejakom vyšetrení? Záleží od toho v akom stave je štítna žlaza, či jej treba už pomoct liečbou, alebo nie.Myslím si,že sa nemusíš ničoho obávat.Ak sa správne nastaví liečba dá sa žit uplne normálne,to ti možem potvrdit z vlastnej skúsenosti.A ver mi že nás je velmi vela,ktoré majú takýto problém.A máš aj nejaké konkrétne tažkosti sposobené hypotyreozou?Lebo ja som mala len búšenie srdca,skákal mi tlak a zvýšený cholesterol.Ale nejaké výrazné zdravotné problémy neboli.Ako som Ti hore napísala,poštuduj v témach št.zlaza,sú tam spomenuté aj nejaké prírodné produkty na zlepšenie funkcie.A hlavu hore.Neboj sa.