co chcu chalani???

samo

karfiol: Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť. to je spravne ne, myslim vyť. moje slovo bavyť som odvodil od slova vyť.cize je to myslene ako zavyjat, takze som chcel povedat, ze nemam us s vami o com zavyjat.lebo tieto prispevky su podobne ako zavyjanie, nemyslel som bezne pouzivane bavit sa, ale z toho si tazku hlavu nerobte je narocne to pochopit. cize sa da povedat ze som zaviedol nove slovo ktore si dokazem obhajit a tym ma pravo na realnu existenciu. ale nechcem zachadzat do detajlov lebo us aj toto je extrem a bezny clovek tomu tazko rozumie. takze chodte sa bavit, a ja si budem zavyjat

samo

hmmm tazko povedat, ale nechcem to tu riesit, skuor som chcel odpovedat na tvoje otazky. ale netrap sa kvoli pravopisnym chybam ludska hlupost je dalekosiahlejsia

ikuska

karfiol

ja ked tu niekedy citam prispevky a vidim prav.chyby je mi niekedy do placu..ani ja nie som dokonala a obcas sa pomylim ale co je moc je je mooc

samo

no ked si citam tieto prispevky tak je mi fakt smiesno.ikuska ikuska tebe nepomoze ani svetena voda.a chlapov za rozkrok radsej nechytaj, ked im nechces ublizit.
ale nevzdavaj sa sancu ma vecsina.

igorgsm

ikuska: ale keby to bol nejaký retard co ma 3 ľudové a napíše do školy s mäkkým "i" tak by bol určite radosťou bez seba... :-))))))

igorgsm

V prvom momente keď si prečítam nejaký príspevok tak mi udrie do očí pravopisná hrubka a hneď mám o človeku úsudok - a kladný to nie je.

A slovo "zdelit" je čechizmus správne podľa pravidiel slovenského pravopisu je "povedať"...