Dostala som menzes uprostred milovania-prečo?

Artea

Neni zac nellya :o) je to v pohode, neboj :o) niekedy som z az prilis vzruseneho sexu dostala tak silny menzes, az som sa zlakla, ci som neumrela :oD taky flak mi zostal na postely :o( akoby som porodila. Vacsinou sa to stalo ked som bola neskutocne uvolnena a neskutocne vzrusena,akoby som snivala :o) takze to pripisujem tomu.Pretoze to nebolo casto a vzdy len vtedy :o)

Artea

Obcas sa mi to stalo. Ale vacsinou to bolo pred menzesom, nie po. Ale niekedy sa mi to stalo, ked som bola az prilis vzrusena. Pri styku som sama citila, ako som uvolnena a maximalne pootvarana :o) mozno aj preto.Ale nebol to menzes.Bolo to hnede a nepokracovalo to dalsich 5-6 dni ako menzes.Na druhy den som to vacsinou uz nemala, alebo to este v ten den postupne slabnutim preslo.Tak tazko posudit ci to mohlo byt to iste,co si mala Ty.

nellya

Tam nejde o hanbenie,ale predsa vas to vyľaká a ked sa uvidte a aj manzelov vyraz tvare,ze co sa stalo...a ten duphaston praveze beriem uz vyse roka a toto sa mi nestalo.No tak ci tak zabehnem ku lekarovi a diky kočky.

danuska123

nellya preco si sa hanbila? pred vlastnym manzelom?a ked beries na upravu cyklu lieky tak ti nemusia hned zabrat.a si si ista ze to je menstruacia ?ze to nie je nejaka ranka co ti zacala krvacat?no tak ci tak to sa opytaj svojho lekara,gynekologa ze preco...