Predpísanie antikoncepcie

Príspevok v téme: Predpísanie antikoncepcie
lucia54321

Prosim poradte mi lebo si idem dat po prvy krat predpisat antikoncepciu k doktorovi a neviem ako to bude prebiehat, len mi vravel nedavno ze so mnou absolvuje 30 minutovy rozhovor a bude sa pytat na nejake rodinne ochorenia a ze by som nemala mat manstruaciu alebo uz neviem presne. Prosim poradte mi lebo chcem vediet co ma caka ked tam pojdem a na co sa pripravit a pod. vopred dakujem

lucia4321

veverqua

nie je to moja prva navsteva no na tie choroby sa ma este nepytal tak co asi sa ma bude pytat? som dost vystresovana z toho a to asi nesmiem mat prave menstruaciu ak je potrebne aj vysetrenie ze.

veverqua

Predpisaniu HAK samozrejme bude predchadzat vysetrenie a aj rozhovor. To ako si to napisala mi hovori, ze to bude tvoja vobec prva navsteva u gynekologa. Pretoze na temu rodinnych chorob sa zvycajne pyta uz pri zakladani tvojej karty, cize o tom by uz vedel, ak by si tam predtym bola. Takze ta klasicky vysetri a potom vyberie najvhodnejsiu HAK pre teba. Zoberu ti aj krv na pecenove testy. HAK potom zacnes brat od prveho dna menstruacie.