Chudnutie, prečo to nejde?

Príspevok v téme: Chudnutie, prečo to nejde?
elis

Mám za sebou obdobie any, mie a posledny mesiac neskutočneho prejedania. Počas tohto prejedania som pribrala 3-4 kg ktore chcem zhodiť. Rozhodla som sa že nie hladovaním, le zdravo a predovšetkým sa chcem dostať z bulímie. Snažím sa ale nejak to nejde? Môže byť príčinou to,že telo je zvyknuté na chudnutie hladovaním?alebo prečo? Tu je môj zvyčajný jedálniček:)

R 5:00 - ovsene vločky s ovocim+polka
jogurtu activia Lahka a fit:D
Pohar vody, pohar čaju Pu-erh
D: - nedesiatujem, ale byva to 0,5l
zeleného čaju počas školy

O: - zeleninový šalát uhorka+
pradajka+paprika

Ol: - väčšinou nič

V : - Probio drink, jablko
Počas dňa sa snažím vypiť dostatok vody, zeleny čaj, pu erh. Celý deň som v zhone ale na cvičenie mi už veľa času neostava. Cez prazdniny som cvičila každy deň 3h..:( Poraďte prosím

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

jarka43

Mrkni sem, tu sú postupy na chudnutie:
-odkaz odstránený-
ak ješ málo máš poškodený metabolizmus. začni u lekára, sama to možno nezvládneš.

tfuj

tak to je preto,že neješ pravidelne 5-krát denne aj desiatu a olovrant aspoň ovocie,aj to je počas chudnutia dôležité,a tiež dáky aktívny pohyb-na zrýchlenie metabolizmu-asi ho máš spomalený po tej ane a mii

sasa

elis:
Tak to si nemyslím.........ale preco tolko cvicis asi nepochopim.....ja mam 61 a 172cm....no a co?!tak snazim sa cvicit a po 17tej nejest.....ale taketo cisla ze zopakujes cvik 200x??to je hlupost!=/Kolko vazis ty?....a suhlasim s nazorom lleilly!=/pa

lleilla

no elis...myslim,ze mas problem a ppp ta nepoznacilo,ako si napisala,ale este stale si v tom kolotoci,absolutne si vela nezjedla a to cvicenie?si skor ublizis,ako pomozes...

elis

sasa mam 15...možno si pomyslíš že som sprosté decko ktoré robí cirkus s diétami ale ppp ma Dosť poznačilo,boujem s tym od 14 rokov a myslím že už je čas byť šťastná, len keby to šlo:(
Fuuu rozhdla som sa že idem do noci cvičiť a musím to spáliť, zatiaľ mám sa sebou 300x s-l, 200x nohy, tanec a bude ešte švihadlo,beh po schodoch a rotoped dufam...

sasa

elis:
Moja zlatá veď si vôbec veľa nezjedla!!!!=/prosím ťa netáraj. Veď si musíš seba viac vážiť.....a koľko máš rokov vlastne?=/

elis

No viem že pride jojo efekt, schudla som 14 kg za 3 mesiace a bola som uplne stastna už mi chýbali iba 4 do cieĽa . A potom prišlo prejedanie, vracanie, zas hladovanie. A keď som jedla viac každy deň pribudlo kilo:(
Pribrala som cca 5 kg čiže mám pred sebou celkom 9 ale to je taky sen:) teraz by mi stačili tie 4...
Som neschopná,dnes prišlo prejedanie:(určite všetko priberem.
R: biely jogurt+ 10g dobra vlaknina

O:spominany tuniak +jablko
išla som preč takže som planovala že je to všetko a potom to prišlo..:(

O2:(( Mamma navarila cestoviny s paradajkou wrrr veď vie že ich tak milujem:(
POtom tanečná 2hod+prechádzka,teraz som sa vrátila azas:(

V: jogurt(0,1%)+2 bebe keksy

Je mi zo seba nanič nenavidim sa...

usiko

no, v prvom rade baby, co ste mali alebo mate nejaku PPP, vase telo je nastavene do krizoveho rezimu, teda sa snazi zachranit pred uplnym vycerpanim a kolapsom, teda vsetko co zjete si ulozi, pretoze tak jednoducho funfuje....vy ho musite pomalicky naucit, ze uz bude dostavat pravidelne potravu a aono sa upokoji....mne to trvalo roky, kym teraz mozem papat hocico a nepriberiem, lebo toho nezjem vela a hlavne, nebojim sa to zjest, a to je dolezite....mam za sebou obdobie anorexie spojene s prejedanim sa, tak viem o com hovorim. vsetko chcetrpezlivost, jednoducho telo potrebuje cas, kym pochopi, ze uz nemusi ukladat...za ten cas este priberies a potom to postupne pojde dolu.....dolezite je nespanikarit a nevzdat to a nevratit sa ku ana.....drzim palce, ja som uz za vodou a som stastna....ten pocit blazenosti, ed mozem papa co chcem a bez vycitiek je uzasny.....ale trvalo mi to asi 6 rokov, musim povedat, kym som si dala telo do poriadku....

ikuska

elis

elis na obed jedna konzerva alebo jablko??? srnka ma pravdu takto neschudnes ak ano tak svalovu hmotu:)
ja som tiez tak zacinala chudnuut priznam ze schudla somae potom jojo efekt pribrala osm spet 8kg nemohla som uverit:)
napr ja som sa stravovala pred mesiacom dvoma tromi podla toho jedalnicka ono sa zda ze je tam vela jedla anoae je to zdrave a bez tuku nie vzdy plati ze xim viac zjes priberes...ked je to zdrave tak nie a ide o to ci aJ CVICIS