Ako schudnut po tehotenstve?

Príspevok v téme: Ako schudnut po tehotenstve?
kikina

cawte vsetci...mam pol rocneho synceka...so svojou postavou som v podstate spokojna len ma stve ze po tehotenstve mi ostalo brusko..neviem ako to mam zhodit..uz asi 6 tyzdnov cvicim dennodenne brusaky a nic..vlastne uz citim ze je tvrdsie no nie mensie....prosiiiiim kto ma skusenosti ako na to s bruskom..a ako spevnit pokozku na brusku

Lubka1813

Ahojte mam taky isty problem nemozem vobec shudnut maleho uz budem kojit 11mesiac a este som nedala ani deko dole neviete mi prosim poradit nejaku dietu taku aby som mlieko nestratila alebo aby nebolo slabe dakujm

lenka77

a ked uz mam tretie dieta? :( pred 1.tehotenstvom vaha 49 kg. Po porode 55, po polroku nazad 49 kg. pred druhym tehotenstvom o 3 roky neskor vaha 52 kg, po porode 55, to aj zostalo. po 10 rokoch vaha pred 3. tehotenstvom 57 kg, po porode 69 kg. Maly ma dva mesiace, iba ho kojim. Najhorsie je - ze nemam co na seba. A netusim ci vaha pojde dolu, alebo si mam vymenit satnik?! :)

jajka_001

baby ked dojcite tak nechudnite!!! stratite mlieko a čo je prednejšie, dieťa ci postava? nebojte sa schudnete ale nejaky cas to potrva. vybehate to pri dietati a starostlivosti o domacnost, treba len zdravo jest

...

ináč... veľmi sa všetci mýlite... že zacvičíte doma brušáky a brucho sa zmenší ...
v prvom rade životospráva...
a v druhom celkový pohyb... nie len brušáky
s tými brušákmi len zbytočne zabíjate čas

...

nespoliehala by som sa na to, že váha príde sama...
ja som si tie kilá poriadne musela vydrieť ked som chcela po pôrode schudnúť. civčením, stravou...
a vôbec somneschudla ked som kojila...

takže u všetkých to nefunguje rovnako, ba povedala by som že u väčšiny to fungujte tak ako u mňa.

ale je pravda... že sa netreba ponáhľať.

mj003

Ja som sa nikam neponáhľala, dcérka má už 16 mesiacov a asi dva mesiace mám takú váhu ako pred tehotenstvom. Doteraz ju kojím. Iba kojená bola do ukonč. 6 mesiaca, takže vtedy som sa chudnúť ani nepokúšala, aby som mala veľa mlieka. Ináč, ak jete normálne a zdravo, teda sa neprejedáte, tak dojčenie pomáha ku chudnutiu. Potom som začala trochu cvičiť. Bruško mi trošku ostalo nepevné, ale to sa spraví. Som teraz s postavou vcelku spokojná. Ak máte také malé detičky, neponáhľajte sa s chudnutím, nič si nemusíte dokazovať, ani nikomu. Len sa zbytočne stresujete. Pri správnej životospráve vaša pôvodná váha príde sama a keď pridáte do toho pohyb, u mňa sú to brušáky a aerobic, budete na svoju postavu po pôrode hrdé.

22radka

ahoje..ja mam podobny problem..mam 2mesacnu dcerku a chcela by som schudnut.ako sa to da aby som nestratila mlieko???poradte dakujem,

ikuska

-odkaz odstránený- a u nas vo fitku davaju detoxikacnu dietu a potom zdravy priklad jedalnicka v mojej teme chudnutie!!!!!!!!!!!!!! pozri si to