Priateľ a marihuana, poradte

Príspevok v téme: Priateľ a marihuana, poradte
kioska

ahojte, tento problém pretrváva už dlhší čas, priateľ fajčí trávu a pociťujem to na jeho chovaní, niekedy sa mi zdá že nemá vôbec o mna záujem, raz je skvelý inokedy akokeby sme si cudzí, neviem ako to mám riešiť, vela krát sme sa o tom bavili, že jeho správanie sa zmenilo, a som si 100% istá že je to z tej trávy, bojím sa o neho, pretože mam podozrenie, že už je na tom závislý, milujem ho a nechcem ho sratiť preto sa vás pýtam na váš názor, ako mám postupovať, mimochodom sme spolu už 5 rokov , mám 20

moj nazor

on je zrejme uz zavysli, to znamena, ze sam od seba neprestane a bude musiet ist na liecenie. hadam nechces existovat s clovekom, ktory bude drogovo zavysli? co ak zacne brat aj tvrdsie drogy? dobre ti radia, nechaj ho nech si vyberie, bud ty alebo marihuana. vela stastia :)

kioska

dobrých znakov bolo už dosť, už by mohol aj konať, vlečie sa to už príliš dlho, už normálne nevládzem...

kioska

no tak vela krát mi slubil že prestane, chvilu nefajčil, potom zas, a ja som si povedala že už neviem čo mám robiť aby prestal uplne, povedal mi že uplne neprestane asi nikdy ale bude sa snažiť fajčiť menej, sám vidí že nám to kazí vzťah, tak nechápem... no asi je v tom až po uši...

zzz

Stotožňujem sa s názorom Miloša.Máš život pred sebou máš iba 20,fakt chceš skončiť na drogách ako troska!!!!!Preboha troška uvažuj!!!A taká rada,aby si to skúsila aj ty no nemám slov.Čím skôr ho opusti inak skončiš zle.Nemáš rodičov!!!!!

mirus1311

Ak mas pocit, ze marihuana vasmu vztahu len ublizuje, tak mu daj na vyber: ty alebo marihuana. Ak ta aj on tak lubi, ze si nevie predstavit, ze by ta stratil, myslim, ze problem bude vyrieseny. A ak sa nebude vediet rozhodnut medzi tebou, s ktorou je uz 5 rokov, a drogou, potom myslim, ze by si uz mala byt rozhodnuta ty...

Mozno som to napisala tvrdo, ale to je realita. Si mlada baba, neoplati sa ti zabijat zivot s niekym, kto za to nestoji, alebo kto ta nema tak rad, ako ty jeho.

kioska

to si nechcem ani predstaviť že by som ho stratila, asi som velmi na neho naviazaná... každý den na to myslím, a možno klamem len samú seba že to bude lepšie, v každom prídpade vám ďakujem za príspevky