Riedka ofina

Príspevok v téme: Riedka ofina
kuriatko22

ahojte .Mam celkom huste vlasy aj zdrave ale od malicka mam riedku ofinu vlasy si nepamatam zeby mi neako brutalne zacali vypadavat proste take som mala od mlada ked si dam cesticku na ofinu lebo ja nosim ofinu na boku ked sa poriadne priziem je mi tam vidno hlavu ale vlasy mam neni to brutalne to by si nikto nevsimol..no moja otazk aje ci sa to da neako zriesit aby mi ofina zhustla ?dakujem

ifuliniqq

awojte dnes 2decembra som si ostrihala vlasy mam aj ofinu a upl ze kriva ofina kratka asi 6cm kedy budem ju mat dlhsiu??prosiiim piste mi ro na pokec alebo spravy emaili nick mam TapQaaa.931@azet.sk majte sa a pls piste cem odpowed hanbim sa za ofinu

kuriatko22

jaj no este nikto mi to nikdy nepovedal raz kadernicka ze ci mi nevipadali z predu ale to som mala 10rokov a povedala som ze nie nevypadavaju mi tak a odvtedy mam stale tak rietsie to by sa mi uz nahradilo nie kedze mam 20r :) a nikdy mi brutalne nevipadali vlasy no mozno ked som mala tych 9 si nepamatam ale to by mi uz dorastlo nie ? ked teraz t je ok ... dakujem velmi pekne za odpoved pekny vecer

farmaceutka

Co je to "malo" sa da tazko zhodnotit, ak to nie je napadne pri beznom pohlade na teba, tak to malo asi nie je. Proste mas tak vlasove korienky rozlozene, ze v ofine ich je menej ako inde na hlave. Nie je na tom nic chorobne.

kuriatko22

a anonymid no ja sa cesem do boku cize ja mam tak cez hlavu .. myslite ze slabe vlasy mozu byt priznakom neakej choroby ?

jaujju

akoze nechapem preco tu riesite ofinu...najvacsia pravdepodobnost je ze ju mas zostrihanu z mala vlasov...takze bez ku kadernicke a nech ti urobi hustu