aky make up k...

veronicca

baby, vidim, ze sa fakt vyznate...tak sa opytam. ake licenie, kazdodenny make up myslim, by ste doporucili mne? mam tmavo tmavo hnede vlasy, takmer cierne, hnedo-zelene oci a svetlu plet...nechcem, aby to posobilo nejako tvrdo, tak tiene vynechavam s ked tak len take prirodzene, ktore skoro ani nevidno...ako by ste sa licili na mojom mieste?

hmmmmmm

uz sa vidim ako po celom tazkom tyzdni v skole budem v piatok do rana uplne fit :D ale dam si daku kavicku a bude to.len najzaujimavejsie bude ci nespadnem v opatkoch lebo som botaskovo cinankovy tip :P sak uvidime treba si to naskusat

suns

jeej to poznam, to je zlate, zaujimava telesna reakcia, ked zivas-slzia ti oci:) na toto ti fakt neviem poradit:)
ked sa bojis, co povie priatel na novy make up, budes jednoducho iba pekna zvyraznena:) nemusis mat aj kilo maku upu na sebe:) tak skus nezivat:)skus sa dobre vyspat a daj si nejaky redbull:P

hmmmmmm

jaj supis tie videa budem si muset ist dake sminky nakupit a nieco vyskusat :)
vazne super toto.len neviem ci sa to bude priatelovi pacit tolko sminiek :P
a este mam jeden problemik...ked zivam tak mi slzia oci a stale sa mi cely make-up rozmaze a neviem co s tym :(

hmmmmmm

jaj dakujem nieco vyskusam :) len neviem ci sa to hodi ja idem len ako host...mna osobne caka skutocna stuzkova az o rok :) tak si to necham az na vtedy...kurnik sopa kebyze sa radsej tomuto venujem jak blbym kniham v skole

suns

v tom fotoalbume su pekne veci na konci, ruzovo cierne viecko, len tam chybaju tie trblieky pri oboci, ja mam rada strieborne, zmiesane akoby s bielym tienom, alebo aj samotne. Ak mate ale doplnky zlate, tak cierna, ruzova/fialova a zlata su krasna kombinacia, ten zlaty tien vo vnutornom kutiku spravi pekne teple licenie a k tmavym vlaskom sa hodi:) potom ale licka skuste dat dobronzova:) budete pekne ziariace ako slniecko:)
tak este jeden super fotoalbumik:)
fotoalbumy.azet.sk

opat na konci su krasne veci.. inak na youtube najdete videa, ktore presne ukazuju postup, napr:
www.youtube.com

tato babena je super:) dalsie najdete, je ich tam vela:) tak papa

suns

a teraz pre ???? :
licenie vobec nemusis mat vo farbe siat, je dolezite, aby sa k tebe typovo hodilo.
Co by som ti poradila? Nie som ziaden odbornik, a mozno by profesionalne vizazistky namietali proti mojim farebnym kombinaciam:)
fotoalbumy.azet.sk

dufam, ze pojde ten link, ak nie, ozvite sa mi na mail. Tato farebna kombinacia sa hodi ako blondinkam, tak tmavym typom:)
ale k fialovo ciernym satam, tmavym vlasom s bledym melirom.. fiha, tazko radit... ja potrebujem vidiet, potom by som mohla poradit.. babenky skuste si na pokeci /vyuzivam len na toto:) / vyhladat vo fotoalbumoch - make up, licenie, oci, vizaz.. je tam par krasnych albumov...
tam uvidite, co sa vam paci, a kombinujte farby priamo na ocku. Skuste len tak doma, nebojte sa pracovat s ciernym tienom... Tmave typy su krasne na licenie, tam moze ist cele ocko trblietkove, alebo take broskynovo bronzove, s troskou fialkovej do vnutorneho kutika, bielu ceruzku, spirala.. Alebo kludne to prve licenie, co som pisala, ale namiesto tej ruzovej by isla tmavo fialova a do vnutorneho kutika bledo fialova:) nezabudajte a pekne vytvarovane a vytienovane obocie priblizne vo farbe vasich vlaskov, pekne jemne licka, lesk na perach a hotovka:) budete krasne, drzim palceky:) Ak aj nemate priamo cistu plet, nevadi, stuzkova znesie viac make upu, len to potom neprehanajte s lickami, budete ako ja - ako klaun:) co uz, vizazistke sa smykla ruka... majuska - skus skocit do nejakeho salona, tam sa take normalne ceny pohybuju od 250, 300,-Sk az v BA po vesmirne ceny:) alebo si vyhladaj na nete nejake baby co licia sukromne, pomailuj s nimi ohladom ceny, a tie ta pridu nalicit domov, alebo napr. do kadernictva:) paaa ak budu otazky, piste:) rada pomozem:) krasny pocit, ked sa zena citi sebavedomo, a licenym sa daju spravit divy...:)

suns

tak a teraz rady:
hmmmmm: vobec nemusis mat tien pozadovanej farby, kludne si ho zmiesas aj z toho, co doma mas:) poviem ti, ako to robim ja:
tip, aby sa ti "nezgrcli" tiene na ocku: nanes si make up okrem tvare aj na cele viecko, az ku obociu, nezabudni na vnutorny kutik oka. Potom /tak, ako tvar/ prepudruj aj ocko. A teraz: super trik je, ked si ako podklad nanesies tuhy tekuty biely ocny tien. Stetcom, musi to mat konzistenciu ako ruz, proste ako ocny tien v tube. /skus daco pozriet v drogerii/ Ked na tento podklad budes licit tiene, perfektne to bude drzat.
Na tento biely podklad zacni velkym stetcom nanasat trblietky - hore k obociu viacej, aj na viecko/troska menej/. a teraz si vezmi cierny ocny tien, a zacni vo vonkajsom kutiku, prstom ho nanes pekne vela a smerom k stredu vnutorneho kutika ho rozotri dostratena. Teraz ak mas, zober kriklavo ruzovy tien, a nanes ho na ten cierny, do stredu viecka a rozotri do oboch stran. Takze by ti mala vzniknut zmiesanina - vonkajsi kutik tmavy, smerom do stredu viecka zmiesanina ciernej a ruzovej, teda taka tmavo fialova a vnutorne viecko malinko ruzove:) do vnutorneho kutika skus dat este nejaku peknu ruzovu farbicku, aj na spodny vnutorny kutik:) spodnu linku - prstom daj cierny ocny tienik, a smerom k vnutornemu viecku nanes krasnu bledo ruzovu. do vnutra ocka daj bud ciernu linku pre dramaticky pohlad, alebo bielu, ta ti to licenie zjemni:) teraz zosilni tie trblietky pod obocim, a este posledny dolezity krok - do stredu viecka na presvetlenie celeho pohladu - bodka trblietok velka asi ako hrasok:) poriadna davka spiraly, 1 vrstva, pockaj 5 minut, 2.vrstva a si krasna:) dolezite pre celkovy vzhlad je obocie. Jemnymi tahmi hnedociernej ceruzky kresli ciarky, potom trosku tienu tmaveho, kefkou ho oces a mozes na vatovu tycinku s lakom na vlasy prejst po oboci, nech drzi tvar:) Teraz licka - usmej sa a velkym stetcom nanes na najvyssi bod licnej kosti broskynovu, ruzovu farbicku. Trosku rozotri sikmo k nosu a je to:) ak chces, mozes, po nanasani make upu, aplikovat tekute licka, teda ruz alebo inu tmavsi make up - spravis si sikmu ciaru, ktoru rozotries dostratena, jemne zapudrujes celu tvar a na puder este broskynovym pudrom zvyraznit cele licka:) Pre rozjasnenie tvaricky mozes trblietky aplikovat aj na vrch licok, na najvyssi bod, a na spanky:) drzim palceky, dufam, ze budes krasna:) /snad som to napisala zrozumitelne/ papa krasnu stuzkovu:)