lieky na ukludnenie

radca

Urcite by som skusil brat vitamin B1. Mnohym ludom pomaha. Je tam 50mg v jednej tabletke a dobre je brat 2-3 tabletky denne.Ten uplne obycajny. Ale treba si k tomu prikupit este aj B-komplex. Prestat pit kavu, cierny caj, kakao, alkohol, HAK a fajcit.

house

Kazda dobra lekarka by mala mala vediet posudit Vas stav a doporucit liek.Ak nechcete ist za lekarkou skuste homeopaticky liek SEDATIF PC.Ten je plne na prirodnej baze dobre znaseny.

neurol

Neurol,mne pomaha,a nemam pocit,ze by som bol na nom zavisly.Myslim,ze ti ho moze predpisat aj neurolog,mozno aj obvodny lekar.Aj v malych davkach je upokojujuci.

karioll

tak ked chodis na vysoku skolu,je predpoklad,ze si dospela,tak preco by o tom museli vediet vasi?ak nevies zistit pricinu takehoto spravania sa,chod ku psychiatrovi,na stlmenie a celkove preladenie je dobre kratkodobo(mesiac,dva) brat lexaurin,alebo nejake ine slabe anxiolotikum.alebo ked si hystericka,nech ta frajer obleje studenou vodou(tak sa to riesilo,ked neboli lieky)

mirka 23

Sidka, na taketo veci pomaha B Stress. Je to doplnok. Ja mam vitaminy na vlasy a zistila som, že to ma podobne zloženie (vit. B1 B2 B6 B12) Včera som zažila čosi podobne, ale hysterická som nebola ja, ale to človeka rozhádže, ked niekto naňho zipe, dala som si toto a do 5 minut som bola pokojna.

sidka111

ahojte..mam velky problem..vcera som mala hystericky zachvat na svojho priatela..len zato ze sme mali mat pekny vecer a miesto toho sme sedeli na jednom nudnom stretnuti a vobec sa mi nevenoval..tak som na neho vybehla..uplne som bola bez seba..sialene som kricala..trieskala som kabelkou o zem..vobec som sa nevedela ukludnit..stale som opakovala ako vsetko pokazil..odisla som od neho..musel popri mne chodit autom aby som k nemu nasadla lebo som odmietla a dalej isla prec a kricala ze mu na mne nezalezi..pritom to je taky zlaty chlapec co vsetko robi pre mna..bolo to hrozne..bojim sa sama seba..celu noc som len potom len o tom rozmyslala..nevedela som spat..trapila som sa nad tym..dalsia vlna beznadeje na mna prisla..ze som sialena..som sa nevedela ukludnit..uvedomujem si ze to nie je normalne..ale proste sa neviem ovladat:(..je to hanba a hanbim sa za seba..chcela by som sa ovladat..myslite ze lieky pomozu?..ak ano tak ake..nemam casto take zachvaty..lahko sa nahnevam ale inekoedy si viem povedat ze to je hlupost a rychlo prestat..pomozte mi prosim..je to taka hrozna beznadej a zufalstvo..chcem byt normalna:(..ale k psychologovi ani psychiatrovi nechcem ist lebo by som o tom musela povedat svojim rodicom..a to sa samozrejme hanbim..ved som normalna vysokoskolska studentka..mala by som sa vediet ovladat..dakujem:(