Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

den

Mam otazku ohladom mobilu....
ak chcem znizit riziko ozarenia z bomilu, je dobre ak ho nemam pri hlave a pri tele..teda je vhodnym riesenim bluetooth sluchadlo?

Uz som ho skoro kupila, ale zacala som uvazovat, je to bezdrotove..teda je tam prenos tych vln tak ci tak..ci to ma vobec vyznam....
Vdaka sa odpoved :)

sisina

DALSIA VYZVA: A co tak zalozit temu o skodlivosti narkozy pocas operacie. Fakt by ma to zaujimalo.
Odkladam operaciu zo strachu, ze sa neprebudim a okrem toho, myslim si, ze narkoza je velmi skodliva. (Celkovo som odporcom akychkolvek liekov a predstava, ze ma niecim nadopuju ma desi.)

sisina

Hm, v dnesnej dobe nemat TV je trosku od veci...Ja niekedy nepozeram telku aj 5 dni a zistujem potom, napr. v praci, ked sa vsetci o niecom bavia, ze som mimo, jednoducho, vela informacii mi unika. Program si treba vyberat a byt otrokom tej bedne!

sara333

Damian-kludne napis a daj hociake info.
Mne nevadi,rada si precitam,ved myslim v tomto fore si hocikto moze pisat hocico.
Skor ma vytocia otazky a temy totalne na hlavu....zatial tolko.
Ved nepise nic zle,a ze to vsetci vedia ??? Mozno to viem,a potrebujem nastartovat po tejto diskusii a uplne odstranit mobil,mikrovlnky....