problem s ktorým nebudem mat chalana...SOS

nevadi

Ked sa holis tam dole , nesmu byt chlpky prilis dlhe , pri kazdom novom holeni musis pouzit novu ziletku a kup si kvalitnu penu na holenie a holiace strojceky.Ked sa oholis nikdy si nedavaj hned na to nohavicky , trym si este viac podrazdis pokozku , a nikdy sa nemiluj hned ked sa oholis .Ked ti aj zarastaju chlpky tak predtym ako sa ides oholit tak neviem ako to spravne povedat , ale (poskrab si tie chlpky proti srsti- sorka za taky vyraz)a malo by to byt ovela krajsie a lepsie , mne to zabralo .

niekto

toto je zufala tema ako keby zalezalo na nejakych vyrazkach a to nehovorim o holeny ...

pri holeni je dolezita dezinfekcia (a je jedno ci sa holi tvar alebo nieco ine ) skuste nejaku vodu po holeni

valentina rossi

ale ake su to vyrazky ..taka podrazdena pokozka?? ak ano tak si ju natri jemnym kremom nejakym ja si davam AB krem a potom na co si dam olejcek Nivea..na druhy den to nemam

angelica

noo mam taku radu ktora mozno vyznie sadisticky ale je to pinzeta ;) ... je to najucinnejsie... boli to mozno 1. a 2. krat (ako ked si clovek trha obocie po case si tiez zvykne...) a vydrzi to aj tyzden ;) chce to sice obetovat aspon pol hodinku ale myslim ze sa to vyplati...

semtexko

ale jezis dilinko ved sa hol tak ze v smere ako ti rastu chlpky nie z dola hore ale z hora nadol alebo do stran len nikdy s DOLA HORE ked to budes tak robit ako som napisal ziadne vyrazky nebudu vyskusaj to:P

joja01

no dobre, to sa povie lahko ze neholte si to ked vas to drazdi a nechat si to vyrast, ale co ked zrovna vtedy potrebujem aby som to mala hladke a oholene? mne vadi napr ak to mam draplave a moj priatel to citi tiez, je mi to neprijemne...

martin215546

Daj si penu na holenie a ked nepomoze tak ked sa oholis s tou penou skus este vodu po holeni ja som mal tez taky problem...

pre vsetkych

baby,ked mate taketo problemy, preco si to teda drazdite este viac..tak sa nehol a nebudes mat ziadne problemy.. pozri, ono to zalezi aj od toho ako casto sa holite, ked sa oholim a na druhy den mi trosku podrastu,a zase sa oholim, tak sa ani necudujte, ze tam mate vyrazky,ze to stipe, a krvaca, nechajte si to trosku narast, kup si penu na holenie, nechaj si to trosku posobit a potom sa jemne ohol, a predtym si daj kupel taky 10 minutovy, a ked to budes mat moc rozdrazdene, daj si trosku na to zasyp pre deti, co sa im dava na ritku :Dale si uvar kamilky a macaj sa v tom

rastolina

noo nemam takýto problem .. ale môj probmém je o niečo iný.. je to normálne ked na VNUTORNEJ strane pysku mi rastu taktiež chlpky.. oholit sa to da velmi , velmi tažko.... v zdy sa bojím ze sa pozerem.. alebo niečo take. nejky typ?!!!!!?!,