Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?

Príspevok v téme: Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?
sslnecnica

Uz neviem ci to ma vsetko zmysel..Proste ide o tom, ze sme sa strasne pohadali..On ked je totiz s kamosmi, tak mi nedviha telefon a ja to neznasam a dohodli sme sa, ze nemusi so mnou vykecavat..staci, ked ma zdvihne a povie, ze ahoj, zavolaj mi neskor. No a vcera som mu kvoli niecomu volala a zase ma nedvihal tak som napisala ze co sa deje a on mi odpisal taku hnusnu spravu ze nic-len nema teraz na mna cas bo je s kamosmi..Tak som mu znovu volala, zdvihol ma a sme sa dost pohadali..No a dnes mal prist a neprisiel a povedal mi kopec hnusnych veci, a vlastne on je nastvaty ze chcem po nom, aby mi dvihal telefon a povedal mi ze "kym sa nespamatam, tak pre neho momentalne neexistujem"-koniec citacie..Nerozisli sme sa, to nie..len proste sa so mnou nechce bavit..a ja si zase nemyslim, ze je take nenormalne ked chcem aby ma zdvihol ked mu volam.. Neviem co mam robit.. :((( poradte..Co si o tom myslite vy a co by ste robili?

petita

tak to ti poviem, že je to od neho hnusné, a vôbec nechápem, prečo ti nemôže zdvihnúť tel ked je s kamarátmi, a čo? to by ho zabilo, keby ide niekam bokom, a vypočuje ťa? je to zvláštne a mna by to teda tiež dosť vytočilo, byť tebou tak počkám kým sa on prvý ozve a ešte sa aj ospravedlní, ty si predsa po nom chcela uplne normálnu vec...